2733
2734
چهار روز که سزارین کردم .تا دیروز اغوز داشتم خوب بود ولی از دیروز شیرم خیلی کمه بچم سیر نمیشه .بادست که فشار میدم نمیاد ولی با شیر دوش میاد .بچم همش شیر میخواد .
از اینکه نمیتونم سیرش کنم ناراحتم .شیر خشک هم دوس ندارم بدم بهش
میگن اونایی که سزارین میکنن دیرتر شیر میکنن درسته ؟
بگین چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید صبر داشته باشی عزیزم. بچه خیلی بیشتر از شیردوش می تونه شیر بمکه. بگذار تا جایی که می خواد بمکه. هر چقدر مکیدن بیشتر باشه هورمون بیشتر ترشح می شه و شیرت بیشتر می شه. منم شنیدم. در ضمن من هم با این که خیلی شیر دارم ولی با دست نمی تونم بدوشم. لیموشیرین، شیر، ماءالشعیر، سوپ جو، زیره و رازیانه (کپسول شیرافزا یا قطره اش که کپسولش می گن بهتره)، هندوانه، همه اینا شیرو زیاد می کنن. اگر استرس داشته باشی شیرت کم می شه. استراحت و خواب مناسب برای من خیلی اثر داره. نگران نباش کم کم بهتر می شه. دکتر من می گفت از روز 10 کم کم راه میفته.
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...
غصه نخور بیخودی هم به خودت استرس وارد نکن اوایل این مشکلات عادیه
شیر افزا بخور قطرش تو داروخانه ها هست - عصاره مالت تو عطاریها هست بریز تو مایعات بخور و بعد هم کم کم خودت می فهمی با کدوم غذا شیرت زیاد می شه بعضی ها با آب گوشت بعضیها ماکارونی بعضی ها قرمه سبزی صبر کن و عجله نکن
روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
2740
اولش سخته عزیزم .. ولی باید بذاری بچه خودش مک بزنه تا یادبگیره و شیرت بیشتر بشه ... با شیردوش فایده نداره
آب مرغ و ماهیچه و عدسی خرما انگور دلستر اینا شیرزیاد میکنن

شربت آبلیمو و عرق نعنا درست کن بخور
تا شیرت روان بشه طول میکشه.شیر خشک که غول نیست ازش میترسین!برای اینجور وقتا درست شده.دختر من 4 وعده روزای اول خورد تا شیرم خوب شد.روزی سه بار شیرافزا میخوردم.سوپ ماهیچه.ماءالشعیر.و انواع مایعات.تا میتونی شیر بخور.
من هر دو ساعت شیرمو میدوشیدم.در ضمن سعی کن با دست بدوشی که سینت زخم نشه.من تا یکماه پدرم در اومد.سینم زخم شد شیر که میخورد انگار داشتن جونمو میگرفتن.