2737
2739
عنوان

اگر کوردی،کوردی بنوسو،کوردی بخونو،کوردی بپوش برا و خویشگگم

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داییم داییا قدیم میبردن بستنی میخریدن پارک میبردن من جا اون بچه بودم خودم پا میشدم میرفتم میگفتم دای ...

الان اصلا ی شیطونی شده قلیون میکشم میاد بزور میکشه 🤭

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2731
وه نظرم یادگرتن کوردی وه خود خانواده بستگی دیره اگر هه ده اولو ورده بچه کوردی قسه نکن بعدا یادگرتنه ...

درسه هه یسه

له ناو کیوچگمان هرچگ مناله فارسی خوشک ایوشن فوتبال کردن یکه لیان دا زمین پسا گیرس وت مامان خوردم زمین دستم شکست منو ببر بیمارستان🤭مجا خوارزاگم وت امرو جمس بیمارسان تعطیله😅

منیچ حز اکم حر کوردی چت کم 

هر یه بعضیا متاسفانه فکر کن فارسی وتن کلاس دیره عقب ماندیل ورگیژ فارسی چس آخر

هر یه بعضیا متاسفانه فکر کن فارسی وتن کلاس دیره عقب ماندیل ورگیژ فارسی چس آخر

ولا منیش یه بر خوارزا درم البته هانه تهران فارسی اوشن خوشم تید بیم له رت ملیان ای چفت چلیله من خوم فارسی اوشم دمم نشیده ژان🥴

2740
الان اصلا ی شیطونی شده قلیون میکشم میاد بزور میکشه 🤭

این خیلی بامزه اس پس، منم ب زور از مامان بزرگم میگرفتم ۷ سالگی اینا الان ۲۳ سالمه ی روز نکشم انگار ی چی گم کردم نده بهش 

ولا منیش یه بر خوارزا درم البته هانه تهران فارسی اوشن خوشم تید بیم له رت ملیان ای چفت چلیله من خوم ف ...

🤣🤣🤣🤣🤣نکوشیدان کوره

[QUOTE=337398427]از بین زبان های کوردی کلهری از همشون ساده تره تعجب میکنم نفهمیدی کورد کجاین شما؟QUO ...

مهاباد رفیقام تو سربازی عکس نشونم دادن خیلی قشنگ بود

خیلی کوردی دوست دارم کاش یکی بهم یاد بده🌝

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
این خیلی بامزه اس پس، منم ب زور از مامان بزرگم میگرفتم ۷ سالگی اینا الان ۲۳ سالمه ی روز نکشم انگار ی ...

نمیدم ولی میاد دو کام میگیره میره دوچرخه سواری

2706