2737
2734

سلام بچه ها 

خلاصه میگم

من شوهرم ازحدود5 ساله پیش کم کم  ورشکست شده و اهل هرکاری برای خانواده هم نیست

حدود 2سال ازپس انداز خوردیم (همراه باخون دل ) و حدود 3سال هم پدرمادرمن و خواهربرادرم جورماوبچه هامو کشیدن و خوردیم(باخون دل همراه شرمندگی و خفت )

روزبه روز بدبین تر وناامیدتروبیمارترو متوقع ترمیشه

الانم چندماهه مارو فرستاده خونه پدرم که اونجاباشید تامنم وضعم خوب شه بیام زندگی کنیم 

نشسته خونه هرروز یه بهونه داره برای دست رودست گذاشتن 

البته واقعا بابدهکاراش گرفتاری داره ولی عرضه نداره اونا رو مدیریت کنه و دنبال کارباشه 

بااین اوضاع کشور حسابی ناامیده و منم هرروز با حرفاش روانی و ناامیدمیکنه 

اینا مهم نیست 

مهمش که باعث شده جدی به وادارکردنش به طلاق توافقی فکرکنم اینه که اخلاقی داره که نمیذاره منم کارکنم 

حتی توی خونه 

دائم بهونه میگیره و جنگ راه میندازه 

تعادل روانیشو ازدست داده 

یه بار میشه فرشته واینقدرقربون صدقمون میره که دیوونمون میکنه  یه بارباکمترین مسئله ای میشه دیو و کارای میکنه که هم منو هم بچه ها میترسیم 

بچه هام که دور و برشون فامیل و بچه های هم سن و سالشون همه در رفاه نسبی هستند و زندگی آروم و سالمی دارن نمیتونن این اوضاع رو تحمل کنن و روز به روز دارن پژمرده ترمیشن 

می خوام جداشم حداقل بتونم تنهایی کارکنم و یه زندگی آروم برای بچه هام بسازم 

راهنمایی می خواستم ببینم بنظرشما باجدایی وضعم ممکنه بهتربشه 

حداقل بتونم خرج زندگی بچه هامو بدون منت خانواده م که دیگه ازشرمندگی نمیتونم تو روشون راحت نگاه کنم  دربیارم 

شماها بعداز جدایی چطور ادامه دادید و جقدرپشیمون شدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

به نظر من حتمن شما اقدام کن برا متارکه. ببینه داره همه چیو از دست میده شاید تو رفتارش تغییری بده. اگرم همچنان ادامه داد به دست رو دست گذاشتن که خب تکلیفتو میفهمی. من دیدم طرفم حاضره زندگیش بپاشه از هم ابروش بره بدبخت شه  ولی تغییر نکنه اصن زیر بار نمیرفت بیعرضه و بی جنمه. منم  تا تهش رفتم و خلاص.

جدایی بدترین فکره مطمئن با تو میتونی کار در منزل بگیری تازه با این وضع فکر میکنی کار درست درمونی میت ...

ایشون اگه بشه نون اور خونه اقا اونموقع خاطر جمع تر دست رو دست نمیزاره؟ 

2740
عمادمامان عزیز تاجای مانباشی نمیتونی درک کنی درچه وضعی هستم 

عزیزم دقیقا من الان تو موقعیتی مث شمام. ولی اصلا بجدایی فکر نمیکنم. منو شوهرمو دخترم اومدیم پیش خانوادم زندگی میکنیم. شوهرمم ورشکست شده کلی بدهی داره. ولی حیفم میاد زندگیم بهم بریزه. بعدا شرمنده دخترم شم

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

الیناجان تو جداشدی ؟

پشیمون نیستی ؟

من مطمئنم که دیگه نمیتونه عوض بشه چون برای سختی تربیت نشده 

فوق فوقش اینه که از غیرت الکی بازی دست برداره و اجازه بده من کارکنم اون بچرخه و رئیس بازی دربیاره و هرروزدلم بلرزه که بازنزنه همه چی رو خراب کنه 

تاحالا چندباربخاطرایده های احمقانه ش پول ازم گرفته و دودشده رفته هوا و بدهیش برام مونده 

حاضرنیست مثل بقیه دوباره  ازصفرشروع کنه همش دنبال پولای قلمبه ست 

اگرم پول داشته باشم مطمئنم یاازم میگیره یا زندگیمو جهنم میکنه 

2706