2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خیابان پیروزی- ابتدای خیابان شکوفه- دکتر بیژن پوینده 33340864

خیابان شریعتی، روبروی خواجه عبدالله
دکتر علیرضا ناطقیان 22880115

سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
دکتر علیرضا ناطقیان
خ شریعتی بالاتر از پل سید خندان روبروی خواجه عبدالله انصاری کوچه مهندسی پلاک 5
متخصص کودکان و فوق تخصص بیماری های عفونی و تب دار کودکان
دکتر فوق العاده ای هست
آره منیره جون. من دیشب دخترمو برده بودم پیشش. واقعا کارش حرف نداره. استاد دانشگاهه. خیلی به روزه.

سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
2740
من دخترمو میبرم پیش مهری نجفی متخصص کودکان و فوق تخصص گوارش کودکان رئیس بخش گوارش مرکز طبی کودکان تهران مطبشم میدان هفت حوضه اینم شمارش 77907405
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
دکتر حمیدرشا صفایی مطبش تو میدان 13 ابان کلینیک مهر ساعت 8 صبح باید حتما وقت بگیری فوقالعاده دکتر خوبیه متخصص کودکان و فوق تخصص کلیه هم هست من دخملمو بردم پیشش همه جاشو معاینه کرد حتما 1 بار امتحان کن
حضوری وقت بگیری خیلییی بهتره
دکتر حمیدضا صفایی مطبش تو میدان 13 ابان کلینیک مهر ساعت 8 صبح باید حتما وقت بگیری فوقالعاده دکتر خوبیه متخصص کودکان و فوق تخصص کلیه هم هست من دخملمو بردم پیشش همه جاشو معاینه کرد حتما 1 بار امتحان کن
حضوری وقت بگیری خیلییی بهتره