2733
2739
عنوان

من 8ماه نامزدم ولی دوسش ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1786 بازدید | 95 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی دکتر تو خرم ابادهست ک بشدت مشهوره و بیشترهمشهریام پیشش عمل کردن یاقصدشو دارن ا بس کارش خوشه پس من ...

والا ادم نمیدونه چیکار کنه

دونفر الان گفتن گرفتن خوب شد ولی زندگیاشون خوب نبود

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
پیش کی استخاره گرفتید

شما دوست دارید پسر اعتماد به نفس داشته باشه

جذاب باشه

مستقل باشه

خوش تیپ باشه

روتون غیرت نشون بده

توجه بده

تعریف کنه

و قهر نکنه

رفتار بالغانه داشته باشه

و ...

اینها با آموزش درست میشه

حتی شما هم خیلی نقص ها دارید که اونم براش جذابیت نداره

با آموزش میشه درست کرد

اگه طرفت اهلش باشه 

با توجه به اینکه میگی از جهات دیگه خوبه

اینا با آموزش درست میشه

خواستی درخواست بده لینک بفرستم

برید آموزش ببینید

شاید تا شب نتونم دیگه پیام بدم

2731
بهتون حق میدم  ولی چرا الان به این نتیجه رسیدین خانم

از همون اول دوسش نداشتم

الان ب این نتیجه نرسیدم 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2740
اره خدا رو شکر  نمیدونم‌ یادم نیست یه نفر که بلد بود گرفت جریان ۲۰ سال پیشه

خداروشکر ک الان راضی

خوشبخت شی

چرا پس چنین ظلمی در حق خودتون کردین خانم 

خانوادم نزاشتن رد کنم

معذرت میخام قصد نداشتم ناراحتتون کنم خانم  چقد بد

خاهش میکنم

والا ادم نمیدونه چیکار کنه دونفر الان گفتن گرفتن خوب شد ولی زندگیاشون خوب نبود

ببین استخاره یعنی ببینیم خیریت داره یا نه...

وقتی جواب استخاره خوب باشه لزوما خوبی نیست ک ملموس باشه ممکنه رشد معنوی منظور باشه یعنی سختی باشه بدی باشه اما آخرت ساز باشه ...

این برداشتی ک دوستات از استخاره داشتن ک استخاره گرفتیم خوب اومد الان شرایطمون بده اشتباهه این تفأل به قران هست و به صد پیشگویی هست و اشکال شرعی داره ...

برای شما بد اومد اصلا نباید ادامه میدادی 

برای اونی ک خوب اومده ولی در حال حاضر بد شده شرایطش لزوما بد نیست چه بسا چیزهایی ک بد می‌دانیم ولی خوبه و چه بسا چیزهای ک خوب میدونیم ولی بده... این آیه قرآن هست ک نقل ب مضمون کردم 

ما که عاشق بودیم گاهی ازش خسته میشدم فک کردی میتونی زندگی کنی خودتو بدبخت میکنی

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2706