2733
2739
عنوان

خوابالویی در هفته 12

1682 بازدید | 11 پست
سلام بچه ها. خوبین؟ من هفته 12 هستم و تازه یادم افتاده که خوابالو باشم. من هفته های اول اصلا خوابالو نبودم ولی دقیقا با شروع هفته 12 من به شدت خوابالو شدم.سر کار بیچاره شدم. همشم عین این چرتی ها چشمهام روی هم میفته. خدا نکنه جلوی تلویزیون باشم که در اینصورت ممکنه ایستاده هم خوابم ببره. خیلی حالت بدیه. کسی اینجوری بوده؟ چارش چیه؟ کی تموم میشه؟ خدا دارم میمیرم از خوااا....ب...
سلام تینا جان. مبارکه عزیزم. من سر پسرم همینطور بودم! لباس می پوشیدم برم سر کار رو مبل خوابم می برد! کل بارداریم خوابم زیاد شد ولی 2ماه و نیم اول وحشتناک بود. یادمه یه هفته زودتر از 12 نمی رسیدم به کار تازه وسط روز هم در اتاقم رو می بستم و 1 ساعت می خوابیدم!! ولی بعد از شدتش کم شد. دکتر من خیلی اصرار داشت که مقاومت نکنم در برابر خواب و می گفت ممکنه بعدا بچه هم همینطوری بشه. می گفت حتی شده رو صندلیت مدتی بخواب ولی مقاومت نکن. من شانس داشتم اون زمان مدیرم سفر بود و من راحت می خوابیدم. من که ( دور از شما) به خودم می گفتم خرس قطبی چون همش خواب بودم!!!
تینا جان منم دقیقا عین تو هستم . البته قبل از هفته 12 بدتر بودم اما الان تو هفته 15 یه کم بهتر شدم .....
وای............برم بخوابم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هههههههههه منو یاد خودم انداختی.......من تا ماه 3 اینجوری بودم.....بعد بهتر شدم......
ساراااااااااااااااا منم به خودم میگفتم خرس قطبی......
فکر کردم فقط من خرسم بابا.........از نگرانی در اومدم

وای من که شده بودم مثل معتادا که به زور حرف میزنن و همش منگن..........(به کسی بر نخوره ها!! منظورم خودمم)
2728
تینا جان از این موقعیت استفاده کن و همش بخواب وقتی کار نداری که وقتی نی نی بیاد همش یاد این موقع ها می کنی و مگی کاش می خوابیدم-
بس که این فسقلی ها نازن
من هم همین طوری بود و بخاطر همین از ماه 7 دیگه نرفتم سرکار و همش خوردم و خوابیدم و تازه 22 کیلو هم چاق شدم ولی اون خواب خیلی خوب بود-
حالشو ببر عزیزم
سلام عزیزم . من الان تو هفته 13 هستم . راستش من از همون اولش خواب آلود بودم . باز تو شانس آوردی تازه این طوری شدی . البته الان یه هفته میشه که خیلی بهتر شدم حداقل دیگه تاخیر نمیخورم . به هر حال دکترم میگه همه اینا عادی و طبیعیه .
ممنون بچه ها جون. نادین جان منم شبیه معتادا شدم. تازه از شدت خواب لکنت هم گرفتم به تته پته میفتم همش. پس همش طبیعیه؟ و ایشالله به زودی خوب میشه. من فکر میکرد فقط هفته های اول خوابالویی داریم. به خدااگه میشد سر کارم یک دقیقه هم چشم روی هم بذارم خدا رو شکر میکردم. ولی ما ارباب رجوع داریم اونم نه آدمایی که درحالت نرمالن، دانشجو هایی که از همه جا رونده و مونده شدن و منتظرن یکی بهشون بگه بالای چشمت ابروئه تا از پا به سقف آویزونش کنن. البته حق هم دارن بیچاره ها. سارا جان حرفت منطقیه. اگه نی نی هم بعدا بخواد در مقابل خواب مقاومت کنه ما بیچاره ایم. خدا رحم کنه. بچه ها دلم واسه نی نی تنگ شده میخوام دوباره برم سونو ببینمش چه قدی شده ولی دلم نمیاد اذیتش کنم.برای اینکه ببینم پسره یا دختر دارم لحظه شماری میکنم. دعا کنین تو هفته16 ما رو سرکار نذاره و بذاره ببینیم چیه.
2740