2733
2734
سلام. من و شوشو تصمیم گرفتیم یه مغازه بخریم تو محل خودمون و یه کاری راه بندازیم به نظرتون چه کاری خوبه؟ آرایشی یا فروش کریستال و ظرف و ظروف؟ مرسی.
سلام خانومی . بنظرم آرایشی بهتره . گرچه اصلا تجربه ای ندارم . ولی برای اینکه اینطوری فک نکنی که مادرشوهر و ...نظر شخصیمو دادم
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
من که تجربه ای ندارم اما ایشالا موفق باشین.این مواد یه بار مصرف و سلولزی یا پوشک و این چیزا خیلی در آمد داره.چندتا از بستگان ما زدن به این کار تو این یه سال و حسابی سود کردن
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آرایشی خوبه ولی تلفات زیاد داره آگه مطمئنی توی اون محله آرایشی میگره و جنست زود بزود میره بزن ولی ظروف کادویی و کریستال لااقل تاریخ مصرف ندارن و قیمتشون هم مشخصه
یکی از آشناهای ما آرایشی داشت خیلی هم درامد خوبی داشت ولی بعلت مشکلات تنفسی در اثر تماس با وسایل آرایشی مجبور شد ببنده بره تو کار دیگه ای
2731
واقعا که خیلی .... چی؟ خب عزیزم اینجا که سایت اصناف نیست بخوای مشاوره بگیری. اینجا فقط درباره مطالبی نظر میدن که تجربه دارن مثل بچه و شوهر و مادرشوهر !
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
خوب بهتره یه روز وقت بذاری تو محلتون بری مغازه های مشابه رو یه نگاه بندازی با فروشنده هم به طور نامحسوس صحبت کنی ببینی محلتون کشش کدومو داره تو بعضی از محله ها ظرف بهتره بعضی های دیگه ارایشی
2738
من چون می خوام بچه دارشم می خوام از کار خودم که کارمندی هست بیام بیرون فکرکردیم اینطوری اختیار کار با خودم هست و اعصاب خردی هم نداره. اینم به نی نی سایت مربوط می شه عزیزم چون بخاطر نی نی می خوام این کار رو بکنم.
سلام. ببین خانمی من نظر شخصیم رو می گم و اینکه تو این دوره و زمونه که مردم خیلی از هزینه هاشون رو کاهش می دن مثل امثال من که هر دومون کار می کنیم ولی آخر برج که می شه همش منتظر سر برجیم ولی از شکم نمی شه زد. کلاً انسانها اولین نیازشون رو شکم می دونن . اگر می تونید برید تو کار سوپر مارکت و اینجور چیزها.
برای جامعه فضیلت و اخلاق از نان شب هم واجب تر است.اگر جامعه ای شکست اخلاقی بخورد با هیچ نیرویی نمی توان شکست را جبران نمود. <افلاطون>
یا سوپری یا میوه فروشی
این دوتا رو هرکی زده کارش گرفته
ارایشی که فکر نکنم
کریستال هم ٥٠ ٥٠ هست
اما مثلا سوپری بزنین در کنارش چندتا خط چشم و ماتیک هم بزارین
یا بیرون مغازه سیب زمینی و پیاز بزارین برای فروش
ایشالله موفق باشین

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
چیزی که هست شوشو سر کار می ره و با سوپری و میوه فروشی مخالف هست. ناسلامتی ما هر دو فوق لیسانس داریم می گه یه شغلی باشه که حداقل با این همه درس خوندن با آدمای مرتب سر و کار داشته باشی و سرخورده نشی.
2706