2737
2739
عنوان

سوختگی پای بچه م. کمک

3179 بازدید | 14 پست
خانما اطراف مقعد دختر 7 ماهه م سوخته و زخم شده. هردوطرف./ انگاری که پوستش کنده شده باشه. خیلی هم میسوزه. چیکار کتم؟
الان پاهاش را باز گذاشتم و فقط یه شلوار پاشه. تا خراب می‌کنه ، پاشو میشورم و میخشکونم و شلوارش را عوض میکنم.

کسی تا حالا از سفیده تخم مرغ برای درمان سوختگی ای بچه ش استفاده کرده؟

چه راهکاری پیشنهاد میدین؟ میگین چیکار کنم زودتر خوب شه؟

خیلی پاهاش میسوزه و وقتی دفع داره پی پی ش که به ناحیه ی سوخته برخورد داره به شدت گریه میکنه

فقط خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه لایه کلفت و بزرگ کرم پای سوختگی بچه که خوبه بزن و شلوار پاش کن و هر موقع جیش یا پی پی کرد سریع بشور و خشک کن و دوباره کرم بزن
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
2731
عزیزم من خودم برا بچم اونوقت که کوچیکتر بود این پمادو استفاده کردم .مثل آب روی آتش است .تقریبا با یکبار استفاده تا 80 درصد سوختگی پای بچه رو خوب میکنه .پماد ایگودرم
http://drfakhar.com/product/478/%D9%BE%D9%85%D8%A7%D8%AF%20%D8%A7%D9%8A%DA%AF%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%85%20QV/
2740
اگه کرم دارویی می خواهی که همینهاست که دوستان گفتند ولی اگه سنتی و فوری میخواهی خوب تمیزش کن که مطمئن باشی الودگی نداره بعد یک کم روغن نباتی بمال سوزششو میگیره و مانع رسیدن اب میشه تا وقتی که بهتر بشه و بتونی از کرمهای معمولی استفاده کنی.
Lilypie Premature Baby tickers
2706