2737
2739
عنوان

یه دهن لقی کردم حالا نمیدونم چه غلطی بکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 64 پست
نه تقصیر خودشه خودش به من گفت بهش بگو بیاد دفتر باهاش صحبت کنم بعد که اون قبول کرد زو زیرش حالا پسره ...

فکرنکنم بابات راضی بشه حرف بزنه چون پرویی میکنه باید خواستگاری کنه

مگه بهش چی گفتی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
حرف های خانواده ام رو همش تقصیر خودشونه من بهشون میگم من بلد نیستم حرف بزنم خودتون صحبت کنید گوش نمی ...

یعنی یه کاره بیاد زنگتونو بزنه ؟

چرا با خونواده ش نمیاد خواستگاری ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738
کلا ۴ سال اختلاف داریم خب بیشتر باشه که ببخشید شوگره دیگه پیر مرد که نمیخوام جمع و جور کنم 

اختلاف سنیتون خوبه.سنتون خوب نیس.نه شما وقت ازدواجته نه دوس پسرت.از رو همین یه تاپیک کاملا مشخصه هنوز اول راهین و کلی راه دارین تا به سن ازدواج و بلوغش برسین.عزیزم ایشون خواستگاری هم اومد خواهرانه،مادرانه میگم ازدواج نکن.عاشقشی، زیر نظر خانواده ها در رتباط باشین ولی رو احساسات پسرا تو این سن مطلقا ایندتو نچین.دوسال دیگه کلا معیاراش عوض میشه.شور و شوق اولیه از بین میره و تازه اول مشکلاته.

یعنی یه کاره بیاد زنگتونو بزنه ؟ چرا با خونواده ش نمیاد خواستگاری ؟

نه 

میخواست اول با بابام صحبت کنه خودش بعد با خانواده اش بیاد

مامانش قرار بود بیاد حالا نمیدونم اصلا میخواد چیکار کنه با این اتفاقا

نه  میخواست اول با بابام صحبت کنه خودش بعد با خانواده اش بیاد مامانش قرار بود بیاد حالا نمیدو ...

چرا خودشو هم ردیف بابات میدونه ؟

نکنه میخواد باباتو اول سر جاش بشونه ؟

اختلاف سنیتون خوبه.سنتون خوب نیس.نه شما وقت ازدواجته نه دوس پسرت.از رو همین یه تاپیک کاملا مشخصه هنو ...

خانواده ام نه حاضرن خودشون باهاش حرف بزنن نه حاضرن من باهاش حرف بزنم نه میزارن برم بیرون باهاش وقتی هم میخوام باهاش حرف بزنم باید برم بیرون زنگ بزنم که یه وقت جلو اونا نباشه دیوونه شدم از دستشون 

ازدواج هم نکنم نمیتونم باهاشون دیگه زندگی کنم از تیکه و کنایه هاشون از تصمیم گیریاشون از ریاست کردنشون رو خودم خسته شدم  

خیلی بچع ای و صددرصد پدرت صلاحت رو میخواد اصرار بیخود نکن همسرتونم خیلی بچه س سربازی رفته؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
چرا خودشو هم ردیف بابات میدونه ؟ نکنه میخواد باباتو اول سر جاش بشونه ؟

نه تقصیر بابامه خودش گفت بیاد دفتر باهاش حرف بزنم بعد زد زیرش اونم سمج شد که میخوام با بابات حرف بزنم

2706