2752
2734

قرار بود بابام رو راضی کنم با عشقم صحبت کنه نتونستم راضیش کنم به مامانم گفتم بعد مامانم هم گفت با بابا صحبت کردم گفته خوشم نیومده ازش بچه پروئه اونم فقط بخاطر این که سمج شده با بابام حرف بزنه بعد عشقم هم ازم پرسید چی شد من احمق هم حقیقت رو گفتم حس میکنم سرد شده کات نکرده ها بهش هم پیام بدم جواب میده ولی مثل قبل پر شور شوق نیست قبلا اصلا لازم نبود پیام بدم خودش پیام میداد زنگ میزد از دیشب که این اتفاق افتاده نه پیامی نه زنگی خیلی از دست خودم و خانواده ام و خودش ناراحتم🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
رلته؟  کات کن

رل چیه الان عین نامزدمه دو هفته دیگه قراره بیاد خواستگاری مامانم قراره با مامانش حرف بزنه مشکل بین خودش و بابام پیش اومده همینجوری الکی تا حالا هم رو ندیدن

کات کن بره بابا  چرا تو رابطه ای میمونین که تهش ازدواج‌نیست

تهش ازدواج هست ولی بابام مشکله که لج کرده وگرنه اون قرار بود هفته دیگه با مامانش بیاد خواستگاری

رل چیه الان عین نامزدمه دو هفته دیگه قراره بیاد خواستگاری مامانم قراره با مامانش حرف بزنه مشکل بین خ ...

عزیز من عین نامزد نیس

کو تا دو هفته دیگ 

تو از ی دیقه بعدتم خبر نداری چی میگی

کسی ک با حرف بابات اینجوری شده بدردت نمیخوره

ازدواجم کردین میگ همونی بودی ک بابات فلان مامانت فلان خودت فلان

خب وقتی بابات نمیخاد نمیشه دیگه

از بابام متنفرم هیچ وقت نزاشت خودم برای خودم تصمیم بگیرم دانشگاه نزاشت رشته ای که دوست دارم برم چون شهرستان بود نزاشت برم سرکار نزاشت مستقل بشم الان هم نمیزاره ازدواج کنم این نبود پسر شاه هم بود یه ایراد میزاشت روش که شوهرم نده

از بابام متنفرم هیچ وقت نزاشت خودم برای خودم تصمیم بگیرم دانشگاه نزاشت رشته ای که دوست دارم برم چون ...

میدونم الان از دست بابات اعصبانیی ولی اینم میدونم که عموم والدین بد فرزندو نمیخوان

2706