2733
2739

اول خودم بگم،من يه دخترم پنج سالشه،چند وقتي بود ميرفت تو دستشويي دير ميومد بيرون و همش صداي آب روشويي ميومد،منم گفتم سرك بكشم ببينم چي كار ميكنه،رفتم لاي در رو يواش باز كردم ديدم پشت در دمپايي گذاشته كه مثلا من نتونم باز كنم بعد همه ي مسواكامون رو برداشته داره روشويي رو قشنگ باهاشون ميشوره،يعني وقتي اين صحنه رو ديدم پودر شدم ريختم زمين🤪🤪🤪

بعدم كه به روش آوردم گفت مامان من بعد شستن روشويي قشنگ مسواكامون رو با مايع دستشويي ميشستم تميز بشن😁😁😂😂

من آزی هستم✋🏻😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینطور مواقع آلزایمر میگیرم معمولا😐

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2740

فعلا هنوز خدا بهم بچه نداده ولی بچه جاریم ۶ ماهشه جاریم که آهنگ سنی دییلر رو میذاره چهار دست و پا میشه باسـ.ن کوچولوشومیندازه هوا میاره پایین ماشالله خیلی با نمکه خدا حفظش کنه

ای جااانم

ماهم دیشب رفته بودیم من کفش بخرم.بعد که کفشای جدید رو امتحان کردم و اومدم کفشای خودمو بپوشم هرچی گشتیم پیداشون نکردیم.آخر یکی گفت خانوم کفشاتون تو ویترینه.پسرم انداخته بودشون تو ویترین.یعنی آب شدم از خجالت اون کفشای کثیف کنار کفشای نو

بهترین آواز من،بخوابم بیا دل من معنی خداحافظ را نمیهفمد!
فعلا هنوز خدا بهم بچه نداده ولی بچه جاریم ۶ ماهشه جاریم که آهنگ سنی دییلر رو میذاره چهار دست و پا می ...

او جان😍

یک صلوات مهمونم می کنید؟                                در خواست دوستی پذیرفته نمی شود😊😊
2706