2733
2739
عنوان

چطور این خبر و بدم؟

514 بازدید | 33 پست

سلام رفقا! من ۶ هفته باردارم، اولین کنجدمه، الان نه ولی هفته ۱۲ به بعد میخوام به خانواده ام و خانواده هنسرم خبر بدم. به نظرتون چطور خبر بدم که بیادموندنی باشه؟

دوست دارم تمام اطرافیانمو سرحال و خوشحال کنم. خدا رو شکر از همه چیز راضیم اما پای غیبت راجع به جاری هم هستم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم خبرشو دادی همه ذوق کند و بهت تبریک بگن من خانواده خودم گلی جیغ و دست و هورا و کادو دادن ولی خانواده همسرم در حد اینکه گفتن خب حالا بریم غذا بخوریم  تموم شد کلی تو ذوقم خورد.

2742

۱... یه کیک تولد کوچولو بخر. یه شیشه شیر کوچولو به رنگ زرد که نه دخترونه ست و نه پسرونه کادو پیچ کن مثلا مثل شکلات بعد ببرین خونه شون و سورپرایزشون کنین

۲... یه عروسک نمدی یا خمیری نی نی آبی پسر و یه نی نی صورتی دخمل بزنین روی کیک تولد واسه خانواده هاتون ببرین

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
امیدوارم خبرشو دادی همه ذوق کند و بهت تبریک بگن من خانواده خودم گلی جیغ و دست و هورا و کادو دادن ولی ...

وای دقیقا مثل من 😢

با اینکه اولین نوه هم بود. مامان من کلی بوسم کردم گریش گرفته بود ولی مادرشوهرم هیچ عکس العملی نشون نداد فقط پرسید مامانتم میدونه😐 

این سری که دوباره باردار شدم به مامانم گفتم ولی همسرم نذاشت به مادرش بگم انگار هنوز تو دلش بود و به رو نمیاورد آخر سر گل پسر من لو داد. دوباره فقط پرسید راست میگه 😂😂😂😂

دنیای عجیبی شده است. برای دروغ هایمان خدا را قسم می خوریم و به حرف راست ک می رسیم می شود جان تو . . .
عزیزم بعد سونو ان تی که مطمئن شدی یه مهمونی بعد شام ترتیب بده که تو زحمت نیوفتی ووانجا اعلام کن

همسر جان میگه جدا جدا خبر بدیم که حسابی بتونن ابراز احساسات کنن

دوست دارم تمام اطرافیانمو سرحال و خوشحال کنم. خدا رو شکر از همه چیز راضیم اما پای غیبت راجع به جاری هم هستم😂
2740

بچه‌ی من ایشالله بعد از ۱۰ سال زندگی مشترک داره دنیا میاد، دلم میخواد جاریهام دیر بفمن😈

امیدوارم خبرشو دادی همه ذوق کند و بهت تبریک بگن من خانواده خودم گلی جیغ و دست و هورا و کادو دادن ولی ...

من خودم عروس اولم ولی اصلا شرایطش رو نداشتم که بچه بیارم بعد از ۸ سال که جاری دار شدم جاریم نیومده نی نی آورد! اینقدر بهش توجه میکردن! چندبار هم بهم رسما گفتن نازایی!

من خودم عروس اولم ولی اصلا شرایطش رو نداشتم که بچه بیارم بعد از ۸ سال که جاری دار شدم جاریم نیومده ن ...

جاریا همیشه عوضین 😠 جاری من دو تا پسر داره من حامله شدم از حسودی میگفت منم میخام یه دختر بیارم انقد حسودیش میشد بچم سقط شد 😢

سوال واقعی این نیست که آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد!!!  سوال واقعی این است که آیا قبل از مرگ زندگی کرده‌ای؟؟؟؟

سلام گلم؛بَه بَه مبارکه بسلامتی انشاالله🌸به نظرمن دسته گل خوشگل بخرین و برین مثلا خونه مادرشوهرت و بگین که:تقدیم به شما برای مادربزرگ شدنت😍از طرف خانواده ی سه تاییمون👪به نظرم خیلی قشنگ باشه اینطوری😍

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸
منم ٦ هفتمه روز اول كل شهر فهميد😖

منم همین کارو کردم همه فهمیدن ولی بچم سقط شد ، البته پشیمون نیستم همه فهمیدن چون بعد ۵ سال که خودمون نمیخاستیم بخاطر اصرار خانواده شوهر که شما مشکل دارین بچه نمیارین ماهم اقدام کردیم و زود حامله شدم و به همه گفتیم مهم اینه الان میدونن مشکل نداشتیم 😏

سوال واقعی این نیست که آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد!!!  سوال واقعی این است که آیا قبل از مرگ زندگی کرده‌ای؟؟؟؟
2706