2733
2739
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466565 بازدید | 1625 پست

سلام گلم 

برو حتما آموزشکاه آرایشگری مهستان . خداییش هم آموزشهاشون عالیه و هم خدماتشون  با دقت و تمیز انجام میشه . قیمتهاشون هم مناسبه . من خودم مشتری  ناخن و هایلایت و کراتین و صافی مو ایتجا هستم .و اقعا منصف هستن و بادقت. تو این بازار گرون که همه خدماتشوت رو افزایش دادن . میتونم بگم اینجا بهترین جاست . جالب این هست که شوهر من فقط خدمات اینجارو میپسنده ..‌‌. من واقع ازشون ممنونم به خاطر دقت و ارزشی که به کارشون قائل هستن. اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ 

سلام گلم 

برو حتما آموزشکاه آرایشگری مهستان . خداییش هم آموزشهاشون عالیه و هم خدماتشون  با دقت و تمیز انجام میشه . قیمتهاشون هم مناسبه . من خودم مشتری  ناخن و هایلایت و کراتین و صافی مو ایتجا هستم .و اقعا منصف هستن و بادقت. تو این بازار گرون که همه خدماتشوت رو افزایش دادن . میتونم بگم اینجا بهترین جاست . جالب این هست که شوهر من فقط خدمات اینجارو میپسنده ..‌‌. من واقع ازشون ممنونم به خاطر دقت و ارزشی که به کارشون قائل هستن. اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام گلم 

سلام گلم 

2728

وای چ باحال تاپیک سال ۸۹ اومده بالا

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

سلام خانومی . اگه واقعا میخوای حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان   . میتونم بگم یکی از بهترین آموزشگاههای آرایشگری تو تهران هستش . قیمتش مناسبه و آموزشهاش عالیه. من دوره لایت و دکلره و صافی و کراتین و اولاپلکس و کوتاهی رو اینجا یادگرفتم  و الانم ارایشگاه زدم و خداروشکر همشون از کارم راضی هستن. ممنونم از آموزشگاه آرایشگری مهستان . اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲    ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

خانومی . من یه ماه پیش موهامو المنت کردم .از کراتین و ریباندینگ خیلی بهتره. المنت عالیییه . هم احیاسازی میکنه و هم صافی دایم داره . واقعا دایم هستش صافیش . من موهام دکلره شده و اسیب دیده بود و خیلی هم فر  .کلی تحقیق کردم . جایی که رفتم فوق العاده هستش .ه . هم موادشون و هم کیفیت خدماتشون  و هم رفتارشون  عااییییییی . باطراوت شده موهام و هم خیلی صاف شده .الان دیگه از سشوار و اتوی مو راحت شدم . اگه میخوای موهاتون هم سالم بمونه و هم خوشگل و صاف حتما اینجا برید 

خداییش کارشون خوبه . ممنونم ازشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲      ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

2740

سلام گلم . واقعا اگه میخوای خوشگل بشی برو اینجا . عالیه ‌ خیلی  به سلامت  مو اهمیت میدن من موهامو آمبره و عایلایت کردم و هم صافی دایم و المنت . خیلی کارشون خوبه اینم شمارشون تو سعادت آباد و شهرک غرب هستش۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

سلام خانوما . من هر جا میرفتم برای کاشت ناخن یا ترمیم ناخن راضی نبودم . ارایشگاههای گرونی میرفتم ولی دلچسبم نبود . الان یه جایی میرم هم قیمتش خیلی مناسبه و هم کارش عاایه . خیلی ظریف و تمیز کار میکنه تو شهرک غرب و سعادت آباد هستش ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲   ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

در ضمن رنگ کارشون هم عاایه . من موهامو همینجا المنت و صاف کردم و آمبره و هایلایت هم کردم . عالییییییییی بود . ممنونم ازشون 

کاشت ناخن و ترمیم ناخن  تو محدوده غرب تهران و شهرک و سعادت آباد . فوق العدس . قیمت مناسب . ک خیلی با دقت کار میکنن . موادشون عالیه . من چند ساله مشتری اینجام . عالیییییییی ایننم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ 

سلام دوستان

مرسی از تاپیک مفیدتون

من می خوام یه آرایشگاه خوب توی پیروزی ونیروهوایی معرفی کنم 

من کلی دنبال آرایشگاه بودم که تو هرزمینه ای گرفته بتونم برم پیششون و به کارشون بشه اعتماد کرد .تا اینکه از طریق این تاپیک با ویو نا آشنا شدم و الان دوساله تمام کارهای زیباییمو اونجا انجام میدم وخیلی خییییییلی راضی ام و به همه معرفیشون میکنم

شمارشون هم اینه77431560-77439936

2706