2733
2734
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466749 بازدید | 1625 پست
ارایشگاه خودم:)شهران هستم هشت سال سابقه مداوم کاددارم سالن داشتم که بخاطریچه فعلاتوخونه کارمیکنم تعر ...

سلام آرايشگاه خودم. من عروسيه برادر شوهرمه. دنبال سالن ميگردم كه خوب باشه با قيمت مناسب. نمونه كار داري ببينم خانمي؟

اره واقعا یه مشکله یه اپلیکیشنی هست ارایشگاه های خوب مناطق 1و2و3 رو با تمام اطلاعاتش داره ، ادرس و شماره و موقعیت مکانی و... بعدا قراره ارایشگاه هاش بیشتر هم بشه اگه خواستی برو ببین از سایتش رزرو انلاینم داره http://beautytime.ir/

سلام دوستان هفته ديگه عروسيه برادر شوهرمه

يه آرايشگاه خوب ميخوام. لطفا معرفي كنيد. قيمتش بالا نباشه

قيمت مناسب.🙈 براي يه شب نميخوام زياد هزينه كنم. ☺️منطقه سهروردي و هفت تير. كار ميكاپ خيييلي برام مهمه. ممنون ميشم معرفي كنيد🙏

من نامزدی رفتم سالن اندو تو منطقه هروی  واقعا کار شینیون و میکاپش عالی بود و راضی بودم انشاالله برای عروسیم که تو اسفنده همین جا میرم چون هم کارشون عالیه هم قیمتاش خوبه...در ضمن پاکسازی پوستش خیلی عالیه  ادرس اینستا براشون میذارم من که از کارشون واقعا راضی هستم 

محدودوه هروی وفامنش

2731

ه نظرم یه رنگکار باید خوش اخلاق باشه و از رنگ و ترکیب به صورت حرفه ای سر دربیاره. خانم دینا یکی از اوناست. دقیقا رنگ قهوه ای خوشرنگی که می خواستم برام درآورد. من همیلا هستم این شماره تماس خانم دیناست۰۹۳۹۶۴۷۰۲۷۶.

سلام گلم برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خداییش خیلی عالی با مشتری رفتار میکنن و خدماتشون عالیه . قطمتهاشون هم خوبه . کاشت ناخن و رنگ و مش و اپیلاسیون و اکستنشن مژه و گریم و شنیون  و.... من اول مشتری اینجا بودم . بعدش ترغیب شدم فقط همینحا آموزش آرایشگری ببینم تو کاشت ناخن و خداییش عاایییییییه . اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

سلام گلم برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خداییش خیلی عالی با مشتری رفتار میکنن و خدماتشون عالیه . قطمتهاشون هم خوبه . کاشت ناخن و رنگ و مش و اپیلاسیون و اکستنشن مژه و گریم و شنیون  و.... من اول مشتری اینجا بودم . بعدش ترغیب شدم فقط همینحا آموزش آرایشگری ببینم تو کاشت ناخن و خداییش عاایییییییه . اینم شمارشون شهرک غرب و سعادت آباد ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

سلام گلم برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خداییش خیلی عالی با مشتری رفتار میکنن و خدماتشون عالیه . قیمتهاشون هم خوبه .  موهامو رنگ و مش کردم  و چون قبلا اسیب دیده و فر بود  بعداز مشاوره به من پیشنهاد  المنت و و صافی و ابرسانی دادن و انجام دادم  ...عالیییییی بود   عالیییییییی . خیلی حسه خوبیه ..دوامش دایم هست اصلا بو هم نداره ....

. .اینقدر کارشون خوبه که  بعدش ترغیب شدم فقط همینحا آموزش آرایشگری ببینم تورنگ و مش و کار با مواد خداییش عاایییییییه . اینم شمارشون شهرک غرب و سعادت اباد۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

سلام گلم 

برو حتما آموزشکاه آرایشگری مهستان . خداییش هم آموزشهاشون عالیه و هم خدماتشون  با دقت و تمیز انجام میشه . قیمتهاشون هم مناسبه . من خودم مشتری  ناخن و هایلایت و کراتین و صافی مو ایتجا هستم .و اقعا منصف هستن و بادقت. تو این بازار گرون که همه خدماتشوت رو افزایش دادن . میتونم بگم اینجا بهترین جاست . جالب این هست که شوهر من فقط خدمات اینجارو میپسنده ..‌‌. من واقع ازشون ممنونم به خاطر دقت و ارزشی که به کارشون قائل هستن. اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ 

سلام دوستان من آرایشگاه خوب منطقه 1سمت قیطریه،تجریش،چیذر خلاصه همون اطراف واسه رنگ مو میخام هفته دیگ ...

سلام گلم 

برو حتما آموزشکاه آرایشگری مهستان . خداییش هم آموزشهاشون عالیه و هم خدماتشون  با دقت و تمیز انجام میشه . قیمتهاشون هم مناسبه . من خودم مشتری  ناخن و هایلایت و کراتین و صافی مو ایتجا هستم .و اقعا منصف هستن و بادقت. تو این بازار گرون که همه خدماتشوت رو افزایش دادن . میتونم بگم اینجا بهترین جاست . جالب این هست که شوهر من فقط خدمات اینجارو میپسنده ..‌‌. من واقع ازشون ممنونم به خاطر دقت و ارزشی که به کارشون قائل هستن. اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ 

سلام گلم 

عزیزم دلم میخواست یک ارایشگاه مثل گل سرخ - گلها و گل ارا توی این تیپها سمت غرب پیدا میکردم نجات پیدا ...

سلام گلم 

2706