2733
2734
عنوان

تو رو خدا کمکم کنین دوستانی که بچه بیش فعال دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 93 پست

دختر من اصن رو زمین راه نمیره فقط رو مبل واپن آشپزخونه س بچه بیش فعال کاملا مشخصه دارو بچه رو بیشتر شبیه افسرده ها میکنه متاسفانه اگه هزینه کنید کاردرمانی وبازی درمانی بفرستی خیلی بهتر از داروئه

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر من از نوژادی اینجوری بود دائم تکون میخورد کم خواب بود الان چهارسالشه هنوز چیزی به اسم نشستن نمی ...

وای منم اصلا نمیشینه، فقط راه میره، یه سالو چهار ماهشه، خیلی شیطونی میکنه

تصمیم گرفتم دیگه اول به کارهام برسم بعد بیام نی نی سایت😖😄

من اگر مشکلم فقط اذیت کردنش بود بخدا دکتر نمیبردمش بچه من خیلی داد میزد وحشتناک......عصبی شده بود شدید ....

پسرم گل پسرم ای همه احساسم ...ای تمام عشقم....می تپد قلب من با تبسمهایت...
2731
وای منم اصلا نمیشینه، فقط راه میره، یه سالو چهار ماهشه، خیلی شیطونی میکنه

عزیزم زیر چهارسال دکترا قبول نمیکنن معمولا میگن شیطونه باید صبر کنی یکم بزرگتر بشه بعد تشخیص بدن

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
عزیزم زیر چهارسال دکترا قبول نمیکنن معمولا میگن شیطونه باید صبر کنی یکم بزرگتر بشه بعد تشخیص بدن

بیش فعالی بده؟

از چندسالگی خوب میشه؟

تو سن دختر من که بود چجوری بود؟

بیش فعالی بده؟ از چندسالگی خوب میشه؟ تو سن دختر من که بود چجوری بود؟

نه گلم بد نیست یه اختلاله دیگه بعضیا فقط به دارد جواب میدن بعضیا با کاردرمانی هم خوب میشن معمولا نهایت تا دوازده سالگی خوب میشن ولی هستن کساییکه تا دوره بلوغم اینجورن کلاااا تو هرسنی باهمه هم سناش فرق داشت باورت میشه فقط سه روز سینه خیز رفت نه ماهگی میز تلویزیون گرفت بلندشد یهو اومد سمت من خداشاهده اگه دروغ بگم ازون به بعد هنوز ننشسته😂😂😂

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
نه گلم بد نیست یه اختلاله دیگه بعضیا فقط به دارد جواب میدن بعضیا با کاردرمانی هم خوب میشن معمولا نها ...

عزیزم خدا حفظش کنه واست، پس خودت اونموقع فهمبدی که بیش فعاله

وای من چندروزه دلهره دارم بچم بیش فعال باشه  یکساله همش راه می‌ره وسایل پرت می‌کنه یا بریم جایی ...

اینا کارارو تو این سن معمولا بیشتر بچه ها انجام میدن بچه های بیش فعال و معمولا کسی نمیتونه تحمل میکنه بیچاره مامانا دکتر دخملم میگه نگهداری از یه بچه بیش فعاله مساوی با دوسه قلو بزرگ کردن

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
2706