2737
2739

پسرم رو بردم دکتر گفته بیش فعاله.دارو بش داده حالا چن روزه پلکش رو مرتب بهم میزنه امروز دیگه خیلی شدید شده از چشمش هم آب میاد وای خیلی ناراحتم چیکار کنم

پسرم گل پسرم ای همه احساسم ...ای تمام عشقم....می تپد قلب من با تبسمهایت...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
بمنم گفتن ولی من دارو ندادم چند وقته دارم روش کار میکنم خیییلی بهتر شده

چجوری روش کار میکنی؟

اصلا از کجا میفهمی که بیش فعاله؟

تصمیم گرفتم دیگه اول به کارهام برسم بعد بیام نی نی سایت😖😄

پسرم منم بیش فعاله دارو میخوره ولی این طور نشده 

احتمالا از عوارض دارو هست برو پیش دکترش بهش بگو اینجور شده تا داروشو عوض کنه 

دنیای عجیبی شده است. برای دروغ هایمان خدا را قسم می خوریم و به حرف راست ک می رسیم می شود جان تو . . .
بمنم گفتن ولی من دارو ندادم چند وقته دارم روش کار میکنم خیییلی بهتر شده

منم موافق رفتاردرمانیم نه دارو

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اسم داروش  رسپریدون

پسر منم همینو میخوره 

چقدر بهش میدی؟ یک چهارم باید بدیا 

دنیای عجیبی شده است. برای دروغ هایمان خدا را قسم می خوریم و به حرف راست ک می رسیم می شود جان تو . . .
منم موافق رفتاردرمانیم نه دارو

اخه وقتی بچه من یه دقه نمیشینه تا حتی غذاشو بخوره من چکار کنم؟ یه لقمه میخوره بعد سه چهار بار چرخیدن دور سر من دومی رو میخوره 

سر کلاس نمیشینه تا تمرکز کنه 😢

بچه ها چجوری روش کار کنم با رفتار درمانی.از فردا دیگه اصلا بش دارو رو نمیدم.پشیمون شدم.ولی بیچاره مون کرده بود دیگه افسرده شده بودم از بس داد میزد و عصبی بود

پسرم گل پسرم ای همه احساسم ...ای تمام عشقم....می تپد قلب من با تبسمهایت...
2706