2733
2734
سلام بچه ها

ایشالله هر جا هستین خوش باشید.

نی نی هاتون هم سالم باشن. البته الان دیگه نی نی نیستن.

پارسال این موقع رو به یاد بیارید. اگه تا عید فرصت نکردم بیام اینجا پیشاپیش عید همگیم مبارک باشه.

ببوسید روی ماه بچه ها رو.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلاااااااااااااااااااااااااام بر مامانای گل گلاب بالاخره من اومدم بعد از چند وقت یه سلامی بکنم!!!
مگه فرصت میده این نیکی خانم ولی دائم به یادتون هستم و همش میگم یعنی نی نی های شما ها هم اینکارا رو میکنن
ساراجون، شیماجون، گلنازجون میناجون راضیه جون سلاااااااااااااااااام به همگی و خسته نباشید برای خونه تکونی و نی نی داری
دلم خیلی براتون و برای نی نی هاتون تنگ شده منو فراموش نکنیدا
من دیر دیر میام ولی تک تکتون رو یادمه
دوست جونیای خودم نی نی گولیاتونو ببوسین
نیکی 9 ماهگی دندونای پایین و الان توی 10 و 11 ماهگی 3 تا دندون بالا رو در آورده
CafeMom Tickers
جدیدا یه3 قدم راه میره و به قول ساراجون لق میزنه
الان 10 ماه و 20 روزش هست تقریبا
بیا و بده رو به زبون خودش میگه و بابا هم واضح میگه
ملورین خاله چطوره ؟ قربونش برم که تاریخ تولدش با خاله اش یکی شده
CafeMom Tickers
بدترین دندونایی که در میارن دندونای نیش بالاس که نیکی یک هفته تب داشت و پاهاش یه خاطر ادرارش شدیدن سوختگی داشت. الان یه نیش بالا داره و جدیدا دندونای جلوی بالا رو درآورده و بمیرم الهی زخم شد شبا تا صبح بی قرار بود لحظه ای نمیخوابید همش میچسبید بهم خلاصه از کمر افتادم 3 هفته اس
CafeMom Tickers
سلام دوستای خوبم
خوبین؟
منم هیچ ایمیلی واسم نیومده!

من واتس اپ و وایبر دارم
به نظرم واتس اپ خیلی خوب و راحته البته نظره جمع ملاکه و واسم فرقی نمیکنه هر برنامه ای بود نصب میکنم
CafeMom Tickers
سلام مامانای گل تولد همه ی نینی های دیروز و بچه های یکساله ی امروز مبارک حووووراااااااا

عیدتونم با یه دنیا عشق مبارک باشه

فقط دوستان من متوجه نشدم زمان تولد گروهی و تم تولد بالاخره چی شد و چی انتخاب شد لطفا حتما منم در جریان

بذارید
سلام بر مامانا و نی نی های یکساله مخصوصا ملورین که جیگر خاله اس تولدش زودتر از همه بوده
بچه ها اینجا چقدر سوت و کوره یعنی دیگه کسی نی نی سایت نمیاد ؟
پس حالا ما چیکار کنیم بیاین بگین تولد یکسالگی گرفتین یا نه؟
عکس بزارید
منم میخوام برای نیکی هفته دیگه بگیرم
چطوری گرفتین غذا چی پختین؟ تزئینات چطوری بوده؟
CafeMom Tickers
سلام دوست جونا خوبین
سال نوتون مبارک

دخملا و پسملاتون چطورنننننننننننننننننننننننن

منم دلم براتون تنگ شده بود

تولد رادمهر چهاردهم بود من فعلا تولد نگرفتم کمی به تعویق انداختم اخه همسری ماموریته نمیدونم چی کار کنم یه تولد خودمونی میخوام بگیرم خوانواده خودم و همسری

دوست جونا بیاین نظر بدین