2733
2739
مامان نونو جان الان نینی ها مفهوم تولد نمیفهمن و زیاد هواسشون نیست اما از سالهای دیگه بیشتر تولد دوست دارن با این وجود یه تولد ساده بگیر و چند تا عکس خوشکلم بندازین یادگاری به هر حال سال اولشه البته هر جور خودت صلاح میدونی میتونی ببریش اتلیه و اونجا عکسهای خوشکل بگیرین ازش
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام به مامانای گل چقدر سوت و کور شده اینجا کسی نمیاد حال همه خوبه؟ بیاین توافق کنیم حداقل یک روز در ماه یا یک روز در هفته حتما بیایم و پیت بزاریم از حال هم با خبر باشیم مامان سارا من و نیکی خوبیم. شکر خدا شما و دختر گلت چطورین؟ راستی چه خبر از ماه رمضان کیا روزه گرفتن امسال؟
CafeMom Tickers
سلام به همگی.امیدوارم حال همه نی نی ها و ماماناشون خوب باشه.من خیلی اومدم اینجا .وقتی هیچ پستی نمیدیدم خیلی دلم میگرفت.آرنیکا 14 ماهگی شروع به راه رفتن کرد و الان دیوار رو بالا میره خیلی شیطونه.حدود 15 کلمه حرف میزنه.خیلی بد غذا بود دکترش بهش شربت اشتها آور داد خدارو شکر خیلی بهتره.ولی وزنش خیلی کمه حدود 8 و نیم.
2740
سلام مامان مهربون سلام مامان آرنیکا خوشحالم پست هاتون رو دیدم خداروشکر که خوبید,من و ملورین هم خوبیم منم روزه نگرفتم بخاطر شیردهی مامی آرنیکا ,ملورین هم بشدت ت ت ت بدغذاس,یعنی الان دارم پست میزارم دم افطاره و بزرگترین دعای من درست غذا خوردنه ملورینه.شربت بکواکثین و زینک هم برتی اشتها داده ولی بجای زیاد شدن غذاش فقط سینه میمکه و منم که شیرم خیلی کمه,واقعا اذیت میشم.شربتی که دکتر به آرنیکا دادخ چیه؟,شاید اون اثر کنه. ملورین همش ۴,۵ کلمه حرف میزنه. از 13 ماهگی راه افتاد,بسیااااااار شیطون ن ن ن دقیقا از دیوار راست بالا میره . مامی آرنیکا,مامی مهربون,اگر میتونید و شما هم وایبر یا لاین دارید,بیاید و عضو گروپ تو وایبر یا لاین بشید. من و راضیه و مینا و مهسا و شیما عضو گروپ هستیم. اگر دوست داشتید شماره موبایلتونو برام ایمیل کنید.
CafeMom Tickers
مامان سارا جون منم خوشحال شدم عزیزم.متاسفانه گوشیمو دزدین و الان با گوشی قدیمی کار میکنم وایبر نداره.شربت اشتها supplex هست.امیدوارم تاثیر داشته باشه یکم سخت گیر میاد اگه پیدا نکردی بگو تا آدرس داروخانه رو بدم یا خودم برات بخرم و بفرستم
ممنون مامی آرنیکای عزیز,چن تا داروخونه سر میزنم,اگر نداشت حتما بهت میگم تا آدرس بدی بهم. تهران هستبن دیگه,درسته؟ ملورین همچنان با میمی میخوابه,گلنار کجاااااایی,تونستی فرهاد کوچولو رو از عادت با میمی خوابیدن بگیری؟
CafeMom Tickers
سلام دوستان حضور شما در حراجی لباس افتخار ماست. تلاش ما ارائه اجناس با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد و امیدواریم بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم. آدرس ما : www.harajilebas.com آدرس کلوب ما : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30076

سلام دوستای قدیمی

امیدوارم خودتون و کوچولوهاتون که البته الان دیگه شاخه شمشاد شدن خوب باشید

من مامان امیرعلی هستم که سال 91 و 92 دوران بارداریمو( که از بارداری همه دوستان این جمع سخت تر و پرخطرتر بود و کل 9 ماهو استراحت مطلق بودم) توی این تاپیک کنار شما گذروندم و خوشحالیها و استرسهامو با شما تقسیم کردم

الان برای بار دوم باردارم و مجددا شرایط استراحت مطلق دارم..... حتما اگه پیاممو خوندین برام دعا کنید

کاش میومدید تا عکس بچه های نازنینمونو میذاشتیم و تجدید خاطرات میکردیم

اگر هم با بچه های این تاپیک گروه تلگرامی دارید به من هم اطلاع بدید( البته اونموقع گاهی به وایبر سر مزدیم. یادش بخیر)

روزگارتون پرخیر

2706