2737
2734
سلام. من تو هفته 6 هستم. از اواخر هفته 5 لکه بینی داشتم. دکترم قرص ایزوپرین و شیاف پروژسترون بهم داده. لکه بینی ام کم شده خیلی نگرانم. چون الان استراحت دارم . میترسم وقتی حرکت کنم دوباره شروع بشه. کسی می دونه لکه ها تو چه ماهی از بین میرن . من کی می تونم بفهمم جنین سالمه. راستی به من تو جکاب قبل بارداری احتمال رحم دو شاخ را هم دادن. خیلی نگرانم. خواهش میکنم اگه کسی می دونه راهنماییم کنه. ممنونم.
سلام دیانا جان عزیزم شیاف سیکلوزست برای سفت شدن حاملگی یا به عبارتی محکم شدن جایگاه جنینه و برای کسایی که لکه بینی دارن تجویز میشه من هم تو هفته 13 لکه بینی داشتم حدودا 14 تا سیکلوزست مصرف کردم و و خوب شدم شما هم استفاده کن و استراحت کن عزیزم خوب میشی نی نی هم انشاالله سالمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگران نباش اگه خوب استراجت کنی کم کم دیگه تموم میشه فقط استراحت مطلق داشته باش
یکی از دوستی من هم رحم دو شاخ داره الان 17 هفتشه دو هفته ای هسا که سرکلاژ کرده
جاریمم رحم دو شاخ داره اونم دو تا نی نی داره یکیش 7 ماهه دنیا اومده و اون یکی 8 ماهه

اینقدر استرس نداشته باش
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
2731
2738