2752
2734
عنوان

بیاید بگم دخترم چی گفته که معلم کادوروز معلمشو پس داد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 47781 بازدید | 459 پست

کاش به بچه ات اینقد فشار درستی نیاری که فقط به فکر نمره باشه 

خواهرانه میگم واقعا 

شاید بچه ات یه نقاش خوب باشه آخه چرا باید ریاضی رو فول باشه یا شاید بچه ات بخواد بره رشته ریاضی چرا باید املا و وفارسی رو فوت آب باشه شاید بچه ات رفت رشته موسیقی اونوقت علوم به چه دردش میخوره که بهش فشار میاری حتما حتما باید خیلی خوب بگیری من خودم الان رشته ای هستم که مثلا درس عربیم هیچ تاثیری توی این رشته نداره با اینکه درسمم خوب بود اما الان همشو فراموش کردم 

نمیگم درس نخونه اتفاقا باید درس بخونه اما شرطیش نکن که حتما باید خیلی خوب بگیری وگرنه اخراج میشی اگه بچه ات توانش ۸۰ باشه به زور نمیتونی برسونین به ۱۰۰اینجوری دیگه از همون ۸۰ هم میندازیش 

چرا باید بچه ای که تمام تلاشش کرده رو اما خب به هر دلیلی خوب شده رو از کلاس تابستونیاش محروم کنی؟  

بهتر نیست به جای تاکید زیاد روی نمره اش روی روان سالم تاکید کنی 

مگه تمام اون آدمهای که الان موفق هستن نفر اول کلاس بودن و همه نمرهاشون عالی بوده؟

ما نمیدونیم این بچه با چه لحنی گفته که همه اینارو باید در نظر گرفت،کاری به دختر این خانم ندارم ولی ب ...

دقیقا خودمم دیدم بچه های بی ادب و پرحفو  اصلا هم این بچه بی ادب و که تو همچی نظر میده و بسیار بی تربیت هست رو دوست ندارم بس مامان باباش واسه بی ادبی اش خندیدن بچه روز به روز بی ادب تر میشن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا خودمم دیدم بچه های بی ادب و پرحفو  اصلا هم این بچه بی ادب و که تو همچی نظر میده و بسیار ب ...

آفرین منم بدم میاد من بچه خودمم همچین رفتاری کنه قطعا برخورد میکنم چه برسه یه بچه دیگه

بلندترین فریاد من سکوت من است...
آفرین منم بدم میاد من بچه خودمم همچین رفتاری کنه قطعا برخورد میکنم چه برسه یه بچه دیگه

من واقعا بچه ام بی ادبی کنه پوستشو میکنم بچه باید ادب باشه 

بخدا بچه میشناسم کلاس سوم چهارم هست ها اما مثل آدم بزرگا خبرارو‌میده و همش تو جمع بزرگا حرف میزنه و غیبت می‌کنه به جای اینکه بره بازی کنه مامانشم به جا اینکه بهش بگه این رفتار زشته بیشتر بهش افتخار می‌کنه و مشوقش میشه اینکه بهمون نزدیکه اما ذره ای این بچه بی ادب و دوست ندارم 

2731
من واقعا بچه ام بی ادبی کنه پوستشو میکنم بچه باید ادب باشه  بخدا بچه میشناسم کلاس سوم چهارم هس ...

منم بدم میاد واین مواردو بیشتر تو دخترا دیدم ولی به هرحال بچه وقتی میدونه خبر چینی و باج گرفتن یعنی چی حتما میدونه معنی حرفشم ممکنه بد باشه،به عنوان یه مادر اگه بچم روزی اینکارو کنه ساده ازش نمیگذرم

من بچه دیدم کلاس پنجم ششم مامانش از یه نفر پول قرض کرده بود بعد نصف پولو پس داده بود باقیشو نمیخواس پس بده بچه گوشی رو برداشت به طلبکاره گفت نه شما اینقد اصلا بهمون پس ندادین داری دروغ میگی و این حرفا اینقد بعضی بچه ها گستاخن و خودشونو قاطی میکنن 

من والا همسنش بودم واسه اینکه لباس عروسکم کثیف شده گریه میکردم اینقد کار به هیچی نداشتم واقعا 

من بچه دیدم کلاس پنجم ششم مامانش از یه نفر پول قرض کرده بود بعد نصف پولو پس داده بود باقیشو نمیخواس ...

الانم شده جریان بچه این خانم همه معلم رو سرزنش کردن ولی هیچکس نمیدونه بچه با چه لحن و مدلی گفته که معلم براش گرون تموم شده

منم بدم میاد واین مواردو بیشتر تو دخترا دیدم ولی به هرحال بچه وقتی میدونه خبر چینی و باج گرفتن یعنی ...

چی بگم والا اصلا به حرفاشون توجه نمیکنن صد البته مادراشونم به حرفاشون توجه نمیکنن این آدمها بچه‌ها 

من اصلا منظورم اسی و بچه اش نیست دارم میگم یعنی بعضی بچها بی ادب هستن و مادراشونم افتخار میکنن به بی ادبی بچه

همه کارهای معلم درست بوده به غیر از قبول نکردن نامه عذرخواهی

بچه ست دیگه .در حال یادگیریه 

ما خودمون چقد اشتباه کردیم تا یاد گرفتیم 

مهم نیست خودتو ناراحت نکن 

درس خوبی برای دخترتون شد

چی بگم والا اصلا به حرفاشون توجه نمیکنن صد البته مادراشونم به حرفاشون توجه نمیکنن این آدمها بچه‌ها&n ...

بله از این موارد ماهم زیاد دیدیم مادرشم قربون صدقش رفته فقط ولی نمیدونه داره تیشه به ریشه بچه خودش میزنه

الانم شده جریان بچه این خانم همه معلم رو سرزنش کردن ولی هیچکس نمیدونه بچه با چه لحن و مدلی گفته که م ...

کاش اصلا کادو دادن مد نبود 

منم حقیقت ناراحت شدم انگار یه جور منت گزاشتن بود حتی اگه با لحن خوبم گفته باشه 

من اگه با کسی چیزی بخرم نخوام کسی دیگه بدونه بعد اون طرف همش یادآوری کنه واقعا ناراحت میشم چه برسه کسی کادو بده بهم بعد وانمود کنه در قبال کادو ازم توقع داره منم پس میدم کادورو

هر بار که امتحان میداده از معلم میپرسیده که خانوم علوم خیلی خوبیم تو کارنامه  تا امتحان املا گ ...

اخی😅😅😘

آدما نسبت به ما هیچ وظیفه ای ندارن ، اگه خوبی ای میکنن از ذات قشنگشونه، ذات قشنگ هیچکسو نابود نکنید😊
یعنی همه شو باید  خ خ بشه؟ عجب قانون چرتی

بعضی مدارس اینطورن،  خوبه اتفاقا چون سطح بندی میشن و هرکس با توجه به نیازش آموزش میبینه

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍
کاش اصلا کادو دادن مد نبود  منم حقیقت ناراحت شدم انگار یه جور منت گزاشتن بود حتی اگه با لحن خو ...

منم بدم اومد چه برسه اون معلم که اینهمه زحمتم کشیده،به نظرم کارش کاملا درست بوده