2737
2734

از سر كار داشتم ميومدم كيك و گل خريدم 

رسيدم خونه روشن كردم و با پسرم شمع و فوت كردن 

اومدم كيك رو ببرم كه بخوريم ميگه با كسي از خانواده ات امروز حرف زدي ايران؟ (ما خارج از ايران زندگي ميكنيم) گفت از صبح نه ولي مامانم ١٠ دقيقه پيش زنك زد گفت هرچي شوهرت رو ميگيرم جواب نميده 

بعد شوهرم برگشته ميگه مامانت از صبح كجا بوده؟؟؟ انقدر مقيد همه هست پس من چي؟ 

اين شد كه كلي خورد تو ذوقم 

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ

بعد گفتم كيزاشتي يه ربع بگذره من ميرسم خونه بعد شروع ميكردي گله كردن 

حداقل ميزاشتي كيك رو ميخورديم انقدر با ذوق خريدم 

بعد داد زد و رفت تو اتاق خوابيد فكر كنيد روز تولدش ساعت ٦ بعدازظهر رفت خوابيد

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد مامان بدبختم هي زنك ميزد رفتم بعد نيم ساعت بهش ميگم خوابيدي؟ گوشيت رو جواب بده مامانم زنك ميزنه 

خلاصه با مامانم حرف زد و يكم بعدش اومد بيرون ولي من انقدر حرص خورده بودم و گريه كرده بودم قفسه سينه ام از درد داشت ميتركيد رفتم رو مبل خوابيدم

2740

اومد از اتاق بيرون هيچي نگفت حالا من شام پختم همه چي اماده 

دوباره رفت تو اتاق 

رفتم ميگم چرا با من بدبخت دعوا داري بد كردم برات كيك خريدم گل خريدم ؟ 

ميگه چقدر منت ميزاري گفتم منت نيست تو ذوقم زدي 

گفتم بحث كيك و گل نيست اصلا ميرم ميريزم تو اشغالي يهو دوباره قاطي كرد و گفت خودم ميكنم اين كارو...... 

رفت و گلي كه خريده بودم پرت كرد وسط اتاق تمام پر پر شد 

بخدا نميدونين چقدر دلم شكست خيلي 

انقدر گرده كردم تو تنهايي و غربت خدا ميدونه 

گريه

بهش ميگفتم چرا با من اينجوري رفتار كردي من كه با تمام خستگي اومدم خونه با ذوق برات كيك خريدم اينه جوابم 

ميگه تو ناراحتي چرا در مورد مامانم گفتي 

گفت نه اصلا به خدا براي اون ناراحت نيستم ناراحت اينم كه تو بخاطر كار يكي ديگه لحظات خوب خودمون رو خراب ميكني 

باور كنيد انقدررررر از ديشب غصه خوردم كه گفتم بيام اينجا بنويسم 

2706