2737
2734
عنوان

بیایید برای مشاوره گروهی....همین جا...هر سوالی داری بپرس.

| مشاهده متن کامل بحث + 110010 بازدید | 1834 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه بیشتر تو درسه جواب درستی نیست...به جز درس چی میخوام شخصیتشو بشناسم...
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
مثلا وقتی که با همسرم دارم راجع به موضوع مهمی صحبت میکنم و یا گوش نمیده یا اینکه نشون میده براش بی اهمیته. همین طور وقتی که ازش چند بار می خوام که کاری رو برام انجام بده و اونم بی توجهی میکنه خیلی عصبانی میشم.
مسئولیت همه اتفاق های زندگیم برعهده خودمه :)
سرگل جون سلام و ممنونم از تاپیکت
من یه مشکل دارم که خیلی عذابم میده. با اینکه چیزی کم و کسر ندارم که بابتش خجالت بکشم و شرمنده شم اما اعتماد به نفسم بی نهایت پایینه. شنیدم تن صدای پایین یکی از نشانه های اعتماد به نفس پایینه. حالا بگذریم از اینکه از بچگی همیشه این حس تو وجودمون به شدت سرکوب شده .و منشائش اونه. دیگه گذشته. اما من خیلی از اینکه نمیتونم مثل خیلیها محکم و با صدای رسا صحبت کنم و اعتماد به نفس ضعیف باضافه لرزش خفیف دست رو همیشه دارم ناراحتم... تا جاییکه تو یه جمع خیلی معمولی گاهی لرزش عضلات صورا به صورت غیر ارادی بهم دست میده! کسی نمیفهمه... اما خودم خیلی اذیت میشم و اگه بحث رو جمع نکنم همه میفهمن... به این مرحله که میرسم باید ساکت شم! انقدر آروم حرف میزنم که یه جمله هم که میگم طرف با یه حالتی میپرسه .. هاااااا؟؟؟؟؟؟ یعنی چرا صدات از ته چاه درمیاد! انقدر تن صدام پایینه و خودم حس بدی نسبت به خودم دارم. میدونی که چقدر به ابراز وجود و نشون دادن توناییهامون لطمه میزنه و همه ازت جلومیزنن. چون خودت رو ضعیف میبینی. ناراحتم و فکر میکنم تو تربیت بچه ام چقدر بده که من الگوی خوبی نیستم... چکار کنم؟
2740
فوق العاده حساسه .با یک آفرین از خوشحالی تا آسمون هفتم میره با یک تذکر که چرا این کار را کردی کلا نا امید میشه.معلم امسالش میگه زیاد حوصله بچه ها را نداره
اگه لازمه باز هم از روحیاتش بگم.
إلهي و ربي من لي غیرك
خوب پرنیا جان اول از همه باید اینو بدونی که هر موضوعی که برای من مهمه شاید برای همسرم مهم نباشه....حالا میگیم موضوع مهمه برای هر دوی ما...اول زمان و مکانی که ما برای بیان موضوع انتخاب میکنیم خیلی مهمه...مردها در یک لحظه فقط یکی از نیمکره هاشون فعاله و این باعث میشه فقط یه کار رو بتونن انجام بدن...اگه دارن تی وی نگاه میکنن...غذا یا ..میخورن ...اصلا متوجه حرفای ما نمیشن نه اینکه نمیهوان نمیتونن............حالا تو باید اولا یاد بگیری عصبانیت رفتار زشتیه...مثل همون وقتی که به بچه میکی دستتو نکن تو بینیت بده....عصبانیت هم بده...یعنی رفتار غلط...پس باید سعی کنی کم کم رفتارتو درست کنی چون داری همون رفتار غلط رو به فرزندت اموزش میدی
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
میبخشید از همه ممنونم که سوالاتتون رو میزارید...فقط من باید یکی یکی سوالارو بخونم و تایپ جوابها طول میکشه پس ممکنه بعضی از سوالاتو نتونم الان جواب بدم...اما مطمئن باشید جواب میدم
شما درست می فرمایید. اما من دقیقا نمیدونم که مثلا چطور بدون فریاد نشون بدم که از رفتاری ناراحتم. مشکل اصلی من اینه. همه مواردی رو که برام گفتید. بارها با خودم میگم. اما مسأله اصلی اینه که انگار دور و بریام هم عادت کردن که وقتی موضوع خیلی برام مهمه که داد بزنم. حتی برای دخترم. دلم میخواد جور دیگه ای این موضوع رو نشون بدم. نمی خوام دیگران تأییدم کنند. بلکه می خوام وقتی موضوعی خیلی برای من مهمه حد اقل به خاطر من رعایتش کنند. البته اینم بگم که کلا آدم سخت گیری نیستم و فقط گهگاهی موضوعات اینجوری برام پیش میاد. که تو همون موارد دنبال راهی غیر از فریادم ولی در عین حال می خوام دیگران بدونن موضوع چقدر برام مهمه.
مسئولیت همه اتفاق های زندگیم برعهده خودمه :)
وقتی موضوعی داره شما رو ناراحت میکنه و فکر میکنید الان عصبانی خواهید شد به سرعت اونجا رو ترک کنید...ترک موقعیت اولین و موثرترین راهه...من میگم حتی اگه تو مهمونی هستید و چیزی موجب خشم شما شده برید توی دستشویی....صبرکنید....یک لیوان اب بلافاصله بخورید...چند بار نفس عمیق بکشید..(البته تو دستشویی این کارو نکنید)
سعی نکنید تو حالت عصبانیت بحث کنید یا بخواهید طرف مقابل رو قانع کنید...چون شما تو اون لحظه کاملا عیر منطقی فکر میکنید.........در واقع این شما نیستسد که عصبانی شده بلکه کودک درونتونه.....و یه کودک عصبانی آیا منطقی رفتار میکنه؟
2706