2737
2739

سلام ، معمولا توو بارداری حرف کدومو باید ارجح قرار بدیم ؟ اکه مثلا بگن سر جنین کوچیکه و سونوگراف با تبحر بگه مشکلی نداره این سر‌کوچک ، ولی پریناتالوژ از روی همون سونو بگه باید سقط بشه ، حرف کدوم ارجحتر هستش ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سونو

آخه دکتر زنان خودم بعد از دیدن سونو با اینکه سونوگراف گفته بود مشکلی نداره ،‌گفت برو‌متخصص طب جنین ، اگه گفت مشکلی داره باید سقطش کنی ،، الان سونوگراف میگه مشکلی نداره ولی پیش ۳ تا پریناتالوژ رفتم میگن سرش‌کوچیکه‌و سقط کن ،،،

2740
سونوگرافم میگه مشکلی نیست ، ولی پریناتالوژ میگه سرش کوچیکه

من پارسال توی سونوی انومالیم مشکل بود سونو رو هم دکتر طهماسب پور معروف انجام داد بعد گفت برو پیش پریتانولوژیست،که رفتم و...البته به خاطر سافت مارکرهای توی سونو آمینو کردم هفته 19 که مشکلی نبود.شما هفته چند هستید؟

از دکتر زنانت بپرس بگو دکتر سونو درست تر هست یا پریتانولوژ

من پارسال توی سونوی انومالیم مشکل بود سونو رو هم دکتر طهماسب پور معروف انجام داد بعد گفت برو پیش پری ...

من از هفته ۱۹ درگیر این مساله هستم ، هفته من بالا هستش ۲۵ هستم همش میگفتن یه کم صب کن ببینیم درست میشه یا نه ،من پیش سونوگرافی فرزانه رفتم ، توو توانیر ،، الان دیگه باید تصمیم بگیرم 

عزیزم شما برحسب حرف طهماسب پور تصمیم گرفتی یا پریناتالوژت ؟ یعنی پریناتالوژی که رفتی حرف سونو رو‌کامل قبول کرد ؟

من از هفته ۱۹ درگیر این مساله هستم ، هفته من بالا هستش ۲۵ هستم همش میگفتن یه کم صب کن ببینیم درست می ...

من عکس سونوهامو فرستادم برای دخترداییم متخصص زنانه خارج از کشور اونم برد پیش پریتانولوژیست بیمارستان.هفته 19 بودم،اونجا سونوی آنومالی زیر 22 هفته رو چون جنین هنوز کوچیکه و سونو دقیق درنمیاد قبول ندارن بهم گفتن علاوه بر آمینو باید سونو روی توی 24 هفته تکرار کنم و اگه مشکلی باشه سقط کنم،اینجا هم پریتانولوژ بهم همینو گفت.

واقعا از ته دلم درکت میکنم چه شرایطی داری

من عکس سونوهامو فرستادم برای دخترداییم متخصص زنانه خارج از کشور اونم برد پیش پریتانولوژیست بیمارستان ...

متاسفانه پریناتالوژ بهم گفت آمینوسنتز این مشکلو نشون نمیده و کفت لزومی به آمینوسنتز نیست و من انحام ندادم ،،چون بالاخره علمشو که نداذم هر جی دکترا میگن انجام میدم ، هم از وقت آمینو کذشته ، هم خودم دیگه وقت زیادی ندارم ، پرسناتالوژ هم‌گفت من خدا نیستم ، سرش‌کوچیکه خودت تصمیم بگیر ، یه ماه پیش میگفت برو سقط‌کن ولی ایندفعه کفت خپدت تصمیم بگیر ، موندم چیکار کنم ، نمیخام بچه ناقص بدنیا بیارم ، 

ممنون که درک میکنی

متاسفانه پریناتالوژ بهم گفت آمینوسنتز این مشکلو نشون نمیده و کفت لزومی به آمینوسنتز نیست و من انحام ...

مشکل من جوری بود که نیاز به آمینو هم داشت حتما شما نیاز نداشتی که نکردن.دختر داییم میگفت اگر سونوی 24 هفته ات خوب نباشه احتمالا بچه مشکل داره ولی بازم نمیشه گفت 100 درصد مشکل داره،این دوراهی که میزارن ادم گیر میکنه خیلی سخته.

2706