2733
2734

سلام

از ناراحتی خواب به چشام نمیاد

اگه یه نصف روز برید خونه فامیل نزدیک و بعدش فرداش زنگ بزنید تشکر

اخر حرفاش بپرسه کیف پول فلانی اشتباهی توی وسایلت نرفته

چه حالی میشید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهم برمیخوره😟😶

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
تا صبح دق نکنم خوبه

این اتفاق ماله نزدیکای ده صبه

ظهرم فهمیدم که کیف پول رو پیدا کردن

ولی من حالم خوب نمیشه

یه جوری دلم شکسته که هر کاری میکنم نمیتونم خودمو جمع جور کنم

2740

من انقدر ساده هستم که فکر میکنم منظورش این بوده بچه ای کسی تو کیفت ننداخته، البته اگه بچه تو خونه باشه

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ناراحت میشم وبهشون میگم اگه بهم اعتماد ندارید میتونستید دعوتم نکنید خونتون

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
عزیزم سوال کرده دیگه بعدم شما ز زدی اونم اخر حرفاش حالا پرسیده رسما ز نزده بشما ک بپرسه

اره ولی این احتمال که اشتباهی بیاد توی وسایل من نزدیک به صفره

واسه این احتمال به شدت ضعیف چرا باید سوال میشد ازم

اخه اگر طرف به شما اعتماد داشته باشه و مطمن باشه که اگر کیف پولش اشتباهی تو وسایل شما رفته باشه، حتم ...

اخ دقیقا حرف دلمو زدی

بخدا همینه

من به محضی اینکه میفهمیدم خب زنگ میزدم خودم

دیگه پرسیدن نداشت که 

:((

2706