2737
2734

سلام من يه سقط تو هفته ١٤به علت كمبود مايع امنيوتيك و ايست قلبي جنين داشتم با ازمايشها گفتن بايد امپول انوكساپارين بزني....هر روز يه ٤٠٠٠به شكمم ميزنم....ولي خيلي نگرانم.....كسي همچين تجربه اي داشته؟....جديدا ني ني سايت خيلي كم فعاليت ميكنن ولي اميدوارم جواب بگيرم چون خيلي نگرانم.

همه مادران ivf شده میزنن. نگرانی نداره که. فقط خونرسانی ب جنین رو راحت میکنه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم سه سقط داشتم انوکسا ۴۰۰۰با آسپرین میزنم...خیلی عالیه. .من سقطام هفته ۸ بدلیل توقف قلب بود... بدون هیچ مشکلی...این دارو خون و اکسیژن رو به جنین میرسونه و مانع سقط میشه

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند..چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند...
همه مادران ivf شده میزنن. نگرانی نداره که. فقط خونرسانی ب جنین رو راحت میکنه

اخه يه مقاله خوندم كه نوشته بودن دكترا جديدا فهميدن اين امپول تو دوران بارداري تاثير نداره و حتي ممكنه عوارض داشته باشه

2738
من دوتا سقط داشتم بخاطر همین الان روزی دوتا هپارین میزنم .هیچ ضرری نداره دارو تو مصرف کن ان شاءالله ...

پس به من چرا يدونه داده؟من فاكتور vيا همون فاكتور ٥بالا بود و گفت مشكل انعقاد خون داري....و روزي يه انوكساپارين ٤٠٠٠بزن....ممكنه اشتباه كرده باشه و بايد دو تا بزنم؟

منم سه سقط داشتم انوکسا ۴۰۰۰با آسپرین میزنم...خیلی عالیه. .من سقطام هفته ۸ بدلیل توقف قلب بود... بدو ...

الان هفته چندم هستي عزيزم به سلامتي؟چقدر خوبه شماها هستين ...ادم ميپرسه و جواباي خوب ميشنوه خيالش راحت ميشه...

اخه يه مقاله خوندم كه نوشته بودن دكترا جديدا فهميدن اين امپول تو دوران بارداري تاثير نداره و حتي ممك ...

سراغ اینترنت نرو به دکترت اعتماد کن. هر دارویی جنبه مثبت داره منفی هم داره برا بعضیا مثبتش بیشتره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
پس به من چرا يدونه داده؟من فاكتور vيا همون فاكتور ٥بالا بود و گفت مشكل انعقاد خون داري....و روزي يه ...

اگه مشکل انعقاد داری که حتما باید بزنی چون خدای نکرده در هفته های بالاتر خون تو جفت لخته میشه...من مشکل انعقادی ندارم ولی میزنم...من زیاد تحقیق کردم هیچ مشکلی نداره و تنها کارش رقیق کردن خونه...به نظر من با یه دکتر دیگه مشورت  کن من مشکل انعقادی ندارم ۴۰۰۰میزنم...به نظرم شما حداقل باید ۶۰۰۰بزنی.. ضمنا هپارین ایرانی است و دوزش ضعیفتره و ارزونترم هس باید دوتا زد ..انوکسا یه دونش کافیه.  تا ماه ۴رو شکم بزن بعد روی ران  .

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند..چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند...
پس به من چرا يدونه داده؟من فاكتور vيا همون فاكتور ٥بالا بود و گفت مشكل انعقاد خون داري....و روزي يه ...

نه عزیزم هردکتری یه جوری میگه ولی کلا خوبه .انوکساپارین شاید قویترباشه . من دکترم گفت تا۲۸ هفته روزی دوتابزن بعد قطش کن ازیکی دیگه پرسیدم گفت قطش نکن دیگه گیج شده بودم . واسه همین الان دیگه روزی یه دونه میزنم 

2706