2752
2734
عنوان

كسي با امپول انوكساپارين بارداري موفقي داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 77359 بازدید | 124 پست
منم بعد دو تا سقط تا هفته ۱۶روزی دوتاهپارین زدمالان کوچولوم۶ ماهش نگران نباش 

به سلامتي عزيز دلم....هپارين زدي يا انوكساپارين گلم؟و چه دوزي؟من انوكساپارين ٤٠٠٠ميزنم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من میزنم،بعد از سه تا بارداری پوچ این یکی خداروشکر خوب بود

خانمی میدونم خیلی وقته از این تایپکتون گذشته ولی اگه پیامم رو دیدین لطفا جواب بدین ممنون میشم .عزیز گفتین ۳ تا بارداری پوچ داشتین و این بار با زدن انوکسا و اسپرین بارداری موفقی داشتین؟ منم مثل شمام.البته ۲ تا بارداری پوچ داشتم الان هفته ۸ هستم و انوکسا و اسپرین استفاده میکنم.هر کاری میکنم جرات نمیکنم برم سونوی تشکیل قلب خیلی میترسم 😔😔😔😔

خانمی میدونم خیلی وقته از این تایپکتون گذشته ولی اگه پیامم رو دیدین لطفا جواب بدین ممنون میشم .عزیز ...

حستو درک میکنم عزیزم،ولی مطمئن باش قلب نی نیت داره میتپه .طبیعیه ک استرس داری،من استرسی ک قبل از سونو قلب داشتم وصف نشدنیه اینقد ک  وقتی تو سونوگرافی صدای قلبشو گذاشت من فقط بلند زدم زیر گریه.من دیدم نود درصد کسایی ک انوکسا میزنن بارداری موفقی دارن شما هم همینطوری ان شاالله

حستو درک میکنم عزیزم،ولی مطمئن باش قلب نی نیت داره میتپه .طبیعیه ک استرس داری،من استرسی ک قبل از سون ...

ممنون عزیز دلم خیلی مهربونی که جوابم رو دادی و دلگرمم کردی . امیدوارم هر چی از خدا می خوای بهت بده عزیزم

ممنون عزیز دلم خیلی مهربونی که جوابم رو دادی و دلگرمم کردی . امیدوارم هر چی از خدا می خوای بهت بده ع ...

خواهش میکنم عزیزم،مرسی از دعای خوبت.ان شاالله بهترینا در انتظارته

من دوتا سقط داشتم بخاطر همین الان روزی دوتا هپارین میزنم .هیچ ضرری نداره دارو تو مصرف کن ان شاءالله ...

سلام عزیزم هنوزم هستین نی نی  سایت؟؟ 

سقطاتون چجوری بکد که هپارین زدین؟؟ یهویی سقط میشد یا نه انقباض و خونریزس داشتی؟؟

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706