2752
2734
رفتم زیاد محل نزاشت 

داروی واژینال استفاده نکردی؟

یه نوار بهداشتی استفاده کن بذار چند ساعت بمونه چندین بار صرفه کن اگه نوار خیس شد برو پیش یه دکتر دیگه

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رفتم زیاد محل نزاشت 

وااا خب شبیه به ادرار میمونه یاغلیظه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین
مثله ابه رنگ نداره اخه من دوبار سقط با پارگی کیسه اب داشتم میترسم مثل اونه انگار بچم تکناش زیاد شده ...

رنگ مایع امنیوتیک یکم به زردی میزنه بی رنگ بی رنگ هم نیست اما اگه خیلی استرس داری برو تست امنیوشور انجام بده بیمارستانای دولتی هم انجام نمیدن باید بری بیمارستان خصوصی هزینه ش هم زیاد نیست حدود 200 تومن

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
الان نوشت دارو ازیترومایسین و پماد مترونیدازول 

عزیزم نمیخوام ناراحتت کنم ولی زیاد حرکت به خودت نده و حتما برو پیش یه دکتر متخصص احتمال نشتی از کیسه آب هست تنبلی نکن انشالله مشکلت با چند وقت استراحت حل میشه

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
اخه ماما عه گفت عفونت ..یعنی ممکنه عفونت باشع خدایا کاش عفونت باشه 

اگه عفونت هم باشه بیخیال از کنارش رد نشو درمانش کن عفونت و بارداری جدی بگیرید داروهاتو مصرف کن ان شاالله چیزی نیست استرس رو بزار کنار

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔