2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استراحت مطلق مطلق بووم من اینطور شد غذا هم خ ابیده میخوردم 

سلام عزيزم

خانمي خيلي برات ناراحت شدم چون ميدونم بار چندمتون بود 

ببين يكي از فاميل هاي همسرم هم همين مشكل داشت تا ماه پنج يا نهايت اوايل هفت يهو كيسه آب باز ميشد 

حالا غير استراحت مطلق كه شما هم داشتيد رفت پيش دكتر فشاركي و ايشون دور تا دور رحمش را كاملا دوخت بصورت گلابي 

حتي دكتر هم نميرفت هزينش را ميداد ايشون و ميامد خونه معاينش ميكرد تا تونست دخترش سالم و به موقع بدنيا بيارند

خدایاشکرتتتتت 😍😍
سلام عزيزم خانمي خيلي برات ناراحت شدم چون ميدونم بار چندمتون بود  ببين يكي از فاميل هاي همسرم ...

سروناز خوبی ؟سرکلاژم شیرودکار بود ...با بیهوشی بازش کردن سرم ای وی ای جی لنفویسیت تراپی پردنیزولون استراحت مطلق ... دیگه نمیدونم چکار باید میکردم ک نکردم 

2738

براي رحم اجاره هم سوال كرده بوديد 

شما بايد تمام مراحل اي وي اف با همسرتون پيش بريد بعد جنيني كه براتون تشكيل شده را بزاريد داخل رحم يك خانم ديگه 

ميتونيد بريد مركز ناباروري مشتاق اونجا كاملا براتون توضيح ميدند 

چون رقايي كار اي وي اف انجام نميده ارجاع ميده به دكترهاي ديگه

خدایاشکرتتتتت 😍😍

خیلی ناراحت شدم برات یاد بدبختی و دردا خودم افتادم منم دوبار توهفته ۲۰باوجود سرکلاژبچم سقط شد دکترم عکس رنگی نوشته شما عکس نگرقتی 

؟

دوبارزایمان زودرس داشتم تو۲۲هفته باوجود سرکلاژواستراحت 😢😢😢😭برای دلم دعاکنین داغونم 😭😭
2706