2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من پسرم رو 2 هفته مونده بود تولد 3 سالگیش تموم بشه از پنپرز گرفتم هر نیم ساعت میبردمش دستشویی بهش جایزه میدادم و در ط.ل روز شورت اموزشی پاش میکردم 2 روزه یاد گرفت تا یک هفته هم شبها پنپرز کردم تا دیگه خودش نذاشت کلا راحت بود
در این بازار اگر سودیست با درویش خرسند است ......خدایا منعمم گردان به درویشی و خرسندی
مرسی مژینا جون...راستش من خیلی دوست دارم زودتر اینکار انجام شه متنفرم از پوشک عوض کردن...الان بیشتر مواقع وقتی پی پی داره میگه وذوق داره برای نشستن روی لگنش ولی وقتی میزارم روز لگنش انجام نمیده..
2728
یه روش که خیلی من دیدم موثره استفاده از عروسکه روی صندلی دستشوییشه

من خودم یکم اب ریختم تو صندلیش بعد خرسشو گذاشتم روش و بهش گفتم بیا ببین عروسکت جیش کرده اونم مشتاق شد

الان دیگه جیششو میگه و خودش میره جیش میکنه ولی پی پی هنوز درک نداره کی داره ولی باز میره طرف صندلیش و همونجا کارشو انجام میده

اینا رو گفتم شاید بدردتون بخوره

در ضمن پسر من 2 سال و 3 ماهشه
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
مانلی جون خواهش عزیزم اینم به خاطر تو....
منم بچم خیلی مشتاق نشون میده و واقعا از پوشک کردن خسته شدم با وجودی که هر از گاهی بود و واسه بیرون رفتن
که اونم الان خدارو شکر یه هفتس گذاشتمش کنار و امیدوارم بتونم موفق بشم
فقط در این زمینه به مشکلاتی مث یبوست کمش برخوردم که احتمال میدم به خاطر ترس اینجوری شده.ترس از اینکه پی پیشو ببینه و...
اخه تا الان عادت داشت هرروز میبردمش بیرون و واسه بیرون که پوشکش میکردم زودی کارشو تو پوشک میکرد درست اولین لحظه بعد از پوشک کردن اما الان چون دیگه پوشک نمیشه نگه میداره اما خب نه زیاد
میبینه که راهی جز این نیس و باید راحت بشه از شرش.
چندبار هی میگه مامان پی پی اما همینکه میبرمش میگه ندارم اما مشخصه الکی میگه اما اخر تسلیم میشه
البته الان بهتر شده و بهتر همکاری میکنه
خدا کنه این مرحله رو هم راحت پشت سر بذاره و شاخ دوم غول رو بشکنه( اولی شیر خوردن.دومی هم پوشک)
سلام لیلا جون خوش امدی به این تاپیک
اتفاقا منم میخواستم همینو به بچه ها بگم واقعا عروسک خیلی نقش به سزایی داره
من از دیروز اینو فهمیدم.و خودش استارتشو زد.
تو اتاقش داشت بازی میکرد.دیدم اومده میگه مامان عروسکم جیش داله...سرپاش بگیرم؟
خلاصه کلی سرگرم شد با عروسکش و کاراشو انجام میداد مث یه مامان
از دیروز تا حالا عروسکش هم میبره دستشویی و...
خیلی خوبه این روش
دوستان من تو این هیری ویری و درگیر این پروژه حساس یه سفر یه روزه اجباری واسم پیش اومده حالا نمیدونم چیکار کنم با این وضعیت؟؟؟؟؟؟؟؟
رفتم شورت اموزشی واسش گرفتم اما بازم احساس بدی دارم
اونجایی که میخواییم بریم خونه نیس و همش بیرونیم و ....
موندم چیکار کنم؟؟؟
اگه باز پوشکش کنم میترسم گیج بشه و سردرگم و همه زحمتام هدر بره
اگه هم باز بذارمش میترسم خرابکاری کنه
البته میگه که اما خب ریسکش بالاس
اخه من این مدت بیرون نبردمش و حساب بیرون دستم نیس که چی به جیه؟؟؟
راستی حتما حتما هم باید تا اخر هفته دیگه این پروژه رو تموم کنم اخه یه مسافرت یه هفته ای پیش رو دارم و میخوام اونجا راحت باشیم هر دومون
2738
2706