2733
2734
اصلا کسی تو این بیمارستان زایمان داشته راضی بودین هزینتون چقدر شد.با دکتر فرشته کریمی چطورکسی بوده که با ایشون سزارین شده باشه ایا دستمزد جدا هم تو مطب می گیرن چطور دکتریین می شه جواب بدین
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
سلام صدیقه جون
هفته اول اسفند قراره تو بیمارستان مصطفی خمینی با دکتر فرشته کریمی سزارین بشم.از بیمارستانش که تعریف زیاد شنیدم.بین نیمه خصوصی ها یکی از بهترینه.اگه خدا بخواد قراره 5شنبه یه سر برم بیمارستان تا ببینم اصلا ریخت و قیافش چه شکلیه که موقع زایمان زیاد احساس غریبی نکنم.درمورد هزینه هاشم میپرسم. میدونم که کمتر از 1 ملیون میشه.نهایتش 700 یا 800 تومن.تو همین نی نی سایت یکی گفت چند ماه پیش با 650 تومن تو مصطفی خمینی سزارین شده.
درباره دکتر هم که تو تخصص و مهارتش هیچ شکی ندارم.درسته که تو مطبش قبل از زایمان 500 تومن میگیره ولی باز من راضیم.چون با خیال راحت میرم برای زایمان.
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.
مرسی محبوبه جون از لطفت شنیدم خانم دکتر دو تا مطب دارن اگه شماره مطب اکباتانشون را داری واسم می زاری و این که چه روزهایی مطب هستن شما از قبل دکتر را می شناختین یعنی در بارداری زیر نظر ایشون بودین حتما رفتین بیمارستان اومدین به من هم خبر بدین می شه در مورد هزینه اتاق خصوصی هم بپرسین و در مورد رفتار پرستارها هم سوال کنید ببخشید تو را خدا که بهت زحمت دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام من خرداد 88 تحت نظر دکتر کریمی در بیمارستان مصطفی خمینی سزارین شدم.عالی بود.اتاق خصوصی نداشت شاید الان بدن ولی تا بهمن ماه سال گذشته که دختر عموم هم اونجا بستری بود اتاق خصوصی نداشتن.خیالت راحت باشه .ایشاله که زایمان خوبی داشته باشید.
صدیقه جون سلام.من پنج شنبه یه سر رفتم بیمارستان.به نظر بیمارستان تمیز و مرتبی بود.پرسنل بخش اطلاعات و ترخیصش که خوش برخورد بودند.
اتاق خصوصی هم دارند.البته اگر زمان بستری شدن خالی باشه بهت میدن.
در مورد هزینش چون من بیمه تکمیلی دارم و بیمه تا 1 میلیون میده گفتند که برای زایمان هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنم.فقط مابه تفاوت اتاق خصوصی و عمومی رو باید بدم چون بیمه من پرداختش نمیکنه.همجور که قبلا گفتم با تمام امکانات هزینش زیر 800 تومن میشه.
در مورد دکتر کریمی هم اصلا شک نکن.من قبل از بارداریم مریضش بودم.خیلی ازش راضی ام.

من برای سزارین فقط باید حدود 80 تومن دستی بدم.اونم بخاطر اتاق خصوصی و یه سری خورده ریزاست.
امیدوارم با اطمینان دکتر و بیمارستانتو انتخاب کنی
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.
دوستان منم تعریف این بیمارستان رو زیاد شنیدم و دوست دارم اطلاعات بیشتری بگیرم درباره اخلاق برسنل و نظرتون درباره دکتر مژگانحجتی ممنون میشم و البته هزینه فقط با بیمه اجتماعی
سلام طرفه جون
من 6 یا 7 اسفند قراره سزارین بشم و هزینه اش با تامین اجتماعی 500 تومان هست و برای اتاق خصوصی شبی 95 تومن اضافه می شه
خدایا ممنونم که هیچ وقت تنهام نزاشتی و همیشه در زندگیم جریان داشتی. دوستت دارم
2740
من می خوام بدونم سوند و یا سرم را در موقع عمل یا بعد از اون دانشجو ها انجام می دن یا پرسنل بیمارستان ؟؟خیلی از این بابت نگرانم لطفا اگه کسی خبر داره جوابمو بده
خدایا ممنونم که هیچ وقت تنهام نزاشتی و همیشه در زندگیم جریان داشتی. دوستت دارم
محبوبه جون ممنون خانومی منم روز جمعه با شوشو رفتم بیمارستان را دیدم ولی نمی دونم شاید اون شانس من اون قدر کثیف و بهم ریخته بود هیچکس هم نبود جواب سوال ما رو بده شو شو که خیلی بدش اومد یکی از اشناهامونم گفت که بچه اش اونجا عفونت چشمی گرفته ما هم تصمیم گرفتیم بریم عرفان پیش دکتر خودم واسه زایمان ان شالاه تو هم زایمان خوبی داشته باشی
2706