2737
2734
عنوان

ماه گرفتگی شروع شد

278 بازدید | 19 پست

ی ذرش سیاه شده

اکثر مردم گوش میدهندنه برای فهمیدن ٬ بلکه گوش میدهند برای جواب دادن 🙂 خواندن کتاب” بنویس تا اتفاق بیافتد” رو به همه پیشنهاد میکنم😊📚🖋

آرررره 

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من با چشم مسلح دارم رصد میکنم🤓

اکثر مردم گوش میدهندنه برای فهمیدن ٬ بلکه گوش میدهند برای جواب دادن 🙂 خواندن کتاب” بنویس تا اتفاق بیافتد” رو به همه پیشنهاد میکنم😊📚🖋
2740

ايشالا كه حامل اتفاقاي خوب باشه واسه همه 

ايشالا مملكتمون اروم شه

ايشالا ادماي باشواد و باشعور دورورمون زياد شن

خدايا قسمت ميدم به قدرت دل هممونو شاد كن جهل و خرافاتو دور كن ازمون بهترينارو برامون بيار🙏

شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه
مگه از ۹ و ۴۵ نبود ؟

یهویی که نمیگیره مداره در حال چرخشن

2706