2737
2739
عنوان

راهنمایی درباره بارداری ناخواسته

1429 بازدید | 6 پست
سلام دوستان.یه مشکلی برای خواهرم پیش اومده.خواهرم تیر ماه امسال یه پسریه خوشگل ومامانی به دنیا آورده.الان متوجه شده ناخواسته باردار شده و نمیدونه چی کار باید بکنه آخه با شوهرش مشکل داره.شوهرش اصلا به فکر زندگی نیست خیتی بی خیال و سبک سره است.کار وبار درست و حسابی هم نداره.میشه ما را راهنمایی کنید
بهاره عزیزم از افراد ناآگاه تو این زمینه راهنمایی نکن...حدا رو شکر به همت سردار قالیباف شهرداری توی هر منطقه ای خانه سلامت تاسیس کرده و این خانه های سلامت موظف هستن که به صورت رایگان به مردم مشاوره روانشناسی ارائه بدن...اگه تهران هستین بگو کجا ساکنین تا من از همسرم آدرس خانه سلامت منطقه ات رو بپرسم...البته ببخش که نمیتونم در مورد سوالت کمکت کنم چون واقعا مسئله پیچیده ای هست و من علم کافی برای این کار ندارم...باز هم ببخش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خودم اینکارو می خوام بکنم ولی هیچکی به فکر مادر نیست همه می گن فقط بچه ولی اون بچه تو چه شرایطی باید بزرگ بشه انگار مهم نیست لطفاً اگه راهی پیدا کردی به من هم بگو ممنون می شم