2733
2739
عنوان

نکات کلیدی در حل معضل خیانت

320 بازدید | 32 پست

سلام دوستان من خیلی وقته عوضم ولی زیاد تاپیک نزدم تابحال ولی از اونجایی که مشکل خیانت خیلی زیاد و همه گیر شده امروز مطالبی رو که تو یه کانال خوندم براتون میزارم تا کسانی که دوست دارن مطالعه کنن از نظر خودم کاربردی بودن حالا تا نظر بقیه چی باشه.....

#خیانت معمولا از جایی شروع میشه که تصورش را هم نمی کنید

❌از یک درد دل ساده
با همکارتان ،
❌دوست دوران مدرسه ،
❌همسر دوست صمیمی و…
اول فکر میکنید چقدر خوب درکتان میکند
بعد تصور میکنید به عنوان یک انسان با او نزدیکی فکری دارید ،
❗️❗️❗️❗️به مرور دلتان می خواهد بیشتر با او صحبت کنید چون حرف های او روی شما تأثیر دیگری دارد ،کم کم فکر میکنید فقط وقتی با او صحبت میکنید برایتان همه چیز خوب است
❌حتی گاهی هیچ گله و شکایتی از همسرتان ندارید ولی برای دردودل با او از همسرتان شکایت میسازید.

همسرم زشته، اصلا نمی فهمه من چی میگم ،منو درک نمی کنه وغیره
بعد یواش یواش دلتان می خواهد او را بیشتر ببینید و طولانی تر ببینید و بعد کم کم ذهنتان درگیر مقایسه او با همسرتان میشود و در بیشتر اوقات همسرتان در این مقایسه بازنده است.

❗️❌ همین باعث میشود روابطتان سرد وسرد تر شود ،چون شما کسی را دارید که با او درد ودل کنید وبرایش ناز کنید دیگر حوصله همسرتان را نخواهید داشت ودیگر
به آن راحتی که رابطه را آغاز کردید نمی توانید از آن خارج شوید.

❗️✅دیدید خیانت مثل جانوری خزنده بی صدا ، بی دعوت وارد زندگی تان میشود وهمه آن را به خطر می اندازد .

✅✅مراقب مرزهایتان باشید ، این تصور واهی من با دیگران فرق دارم ودر دام خیانت نمیافتم را دور بریزید میلیون ها نفر با همین تصور اشتباه در همین دام افتاده اند

#تجربه

میخوام دوتا نکته رو تاکید کنم.

💯 اجازه ندید حتی صمیمی ترین دوستتون یا فامیلتون چه مجرد چه متاهل , با شوهرتون زیادی خودمونی بشه.

بارها عواقبش رو نزدیکترین دوستام تجربه کردن. و متاسفانه دوستانی که مثل چشماشون بهش #اعتماد داشتن، بهشون #خیانت کردن.

💯 دوم اینکه در مورد روابط خصوصی با همسر ,چیزایی که دوست داره یا نقطه ضعفاش ,هرگز به دوستان و ... اطلاعات ندین .

مطلب دیگه این که 🔽

خانمای عزیز توجه کنید که

مردا تنوع طلبی تو ذاتشونه. این ماییم که باید هوای همجنس خودمونو داشته باشیم. مائیم که نباید به هم خیانت کنیم.

متاسفانه خیلی از خانوما تو محل کار یا حتی جایی که میرن خرید، زیادی با آقای مقابلشون خودمونی میشن یا ناز وعشوه میان. شوخی و...

یه لحظه خودتونو بذارین جای زن اون مرد.خودتون راضی هستین یه زن با شوهرتون یاشوهر آیندتون اینطوری برخورد کنه!!؟

بدونین انعکاس رفتار ما به خودمون برمیگرده.پس لطفا حریم رو خصوصا مقابل مردای متاهل حفظ کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

‌ اگر همسر شما به شما #خیانت کرد و شما به او بگویید🔻

چون تو خیانت کردی پس من هم خیانت میکنم ...

❌ جز اینکه شرایط بد را بدتر کنید و اوضاع را اشفته تر و پریشان تر کنید،سودی حاصل نمی کنید.

2728

🤔اگر خدای نکرده متوجه #خیانت همسرتون شدید:

🌺به هیچ عنوان به روی همسرتون نمیارید که متوجه این مسئله شدید  ( چون قبح عمل بریزه مرد تا حد زیادی آرامش میگیره ! شاید #اولش بترسه که وای زنم فهمید ولی کم کم با وجدان خودش بهتر کنار میاد و وقتی ببینه شما با دونستن اون موضوع هنوز سر #زندگیت هستی میگه این با وجود این اتفاق هم پای من میمونه پس شاید خیلیم خطرناک نباشه! )

🌺 همسرتون رو با #وجدانش دربندازید

یعنی با وجود تمام سختیش سعی کنید نقاط ضعف خودتون در رابطه رو شناسایی کنید و رفعش کنید / بعد اون خودش بعد یه مدت حس میکنه که چقددددر آدم پستی هست ! کی میتونه به زن به این خوبی خیانت کنه ؟!

😊😉 یه چیز رو در گوشی بگم، من قبول ندارم که مردی که #خیانت میکنه تقصیر زن خودش هم هست !

🤔اما قبول دارم مردی که خیانت میکنه تونسته خودشو راضی کنه که زنم نقطه ضعفی داره -

🌺شما سعی کنید به طریقی متوجه شید که از کدوم بُعد از #رابطتتون ضربه خوردید ؟ شاید خیلی به ظاهرتون نرسیدید / شاید خیلی عاشقی نکردید / شاید توی #رابطه_جنسی کم گذاشتید / شاید همراه اون در تفریحات نبودید و ..... حالا اگه اون جنبه از رابطتونم اصلاح کنید مرد شما خودش به خودش نهیب میزنه ... و هیچکس و هیچ چیز بهتر از وجدان آدم نمیتونه روش موثر باشه )

هرکی دوران مجردی هرجوره متاهلم بشه همونطوره. مثلا یکی (چه دختر چه پسر) با یه نفر سیر نمیشه میخواد با ازدواج با یه نفر سیر بشه؟!!! خب خیانت میکنه دیگه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

علت #خیانت یک مرد چیست؟

#سهل_انگاری_زنان

اكثـر زنـان خـیـلی سـریـع و راحت شوهرشان را به خـاطر رفتارهای بی وفـا مـنـشـانـه او می‌بخشند

كه این موضوع شاید به دلیل ترس از تـنـهایی و یا فطرت رقیق القلبی زنان باشد.

حتی ممكن است برخی از زنان خود را مقـصر اصلی خیانت شوهرشان پنداشته و قدمهایی رابرای بهبود روابطشان بردارند.

این واقعیت كه بسیاری از زنان به شوهرشان اجازه گریز از جرم و جنایت را می‌دهند ممكن است موجبات مضاعف شدن مشكلات آنها را فراهم آورد

اخلاق و رفتار غیر قابل تحمل همسر

رفتارهای زشـت، نــق زدنــهـای دائـمی، نزاع‌ها‌ و مجادله‌ها‌ی فراوان دسـتور العمـل مناسبی برای ایجاد سردرد است

و در تصـور برخـی مـردان ( البته به غلط )، خـیـانت بهترین راه فرار از جهنم خانه بوده

و بهتر از آسپرین به درمان سـردرد كمك می‌كند

2738

عالی بود دوست خوبم 

اعتماد به نفس داشتن هم در مقابل همسر خیلی خیلی تاثیر داره 

و در مورد شوخی با فروشنده

شدیدا موافقم دیدم کسایی رو که بخاطر ده هزار تومن تخفیف چقدر وقیحانه شوخی و خنده میکنن

بعد از اون دیگه من هرگز تخفیف نگرفتم هر قیمتی فروشنده بگه کارتو بهش میدم و میکشه

مگر این که شوهرم پیشم باشه 

بعضی از فروشنده ها انگاری شیطان از نگاهشون میباره حالا منم بخوام عشوه بیام که دیگه هیچ😐

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

🔖خوب است زن پشت مردش باشد

خوب است تا تقی به توق خورد ، نرود

خوب است با هر دعوایی سکوت کند

خوب است خیانت دید بماند و ببخشد

❗️اما بانو جان خانومانه گَریَت را تا حدی خرج کن

نکند یک وقت از خانوم بودنت یک احمق بسازی

که اگر این شد

فاتحه دل و رابطه و زندگی ات را بخوان

دیگر بخشیدن وظیفه ات میشود

که اگر یک روز نبخشی میگویند چه نانجیب شده است دختر ِ چشم سفید

هرکی دوران مجردی هرجوره متاهلم بشه همونطوره. مثلا یکی (چه دختر چه پسر) با یه نفر سیر نمیشه میخواد با ...

خیلی از زوج های الان توی گذشتشون کلی دوست دختر و دوست پسر داشتن ولی الان با هم خوشبختن

خیلی از زوج های الان توی گذشتشون کلی دوست دختر و دوست پسر داشتن ولی الان با هم خوشبختن

منظورم اونایی بودن که همزمان با چند نفر در ارتباط بودن و بازم دنبال یه بهتر بودن.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel