2733
2734
عنوان

ماشین ساندرو استپ وی

2056 بازدید | 18 پست

دوستان اگر شما یا نزدیکانتون این ماشین رو دارید بگید راضی هستید یا نه؟

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

اگه تجربتون رو بگید ممنون میشم 

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از دور دیدمش    ولی هرکی داره باید راضی باشه دیگه اونهمه پولشه

2742
پدر شوهرم داره ماشین خوبیه سبکه اگه تا صد میخوای هزینه کنی گزینه خوبی هست

چند وقته خریده و اینکه از لحاظ فنی تا حالا اذیتی نداشته؟

خیلی کاغذیه. یجوریه. 

جدی میگی آیا 

2740

ماشين خوبيه.

از لحاظ كيفي در سطح خودش بي نظيره

ولي سطح تجهيزات پايين است نسبت به رقبا مثلا سانروف نداره يا مالتي مديا.

فعلا توليدش كاهش پيدا كرده بنابراين قيمت بازار از كارخانه خيلي بيشتر شده.

در كل ماشين خوبي است و خريدش مناسب.

Just a Man
حدود دو سال هست اون موقع ۶۰ خرید نه اصلا ولی بازم از کسایی دیگه خواستی پرس و جو کن

ممنون دوست عزیز . لطف کردی .یه سری ها خیلی تعریف میکنن و میگن خیلی خوبه ولی بعضی ها هم میگن فرمانش خشکه و براحتی هیدرولیک ها نیست .برای همین مردد شدیم در انتخابش

جدی میگی آیا 

به نظرم. البته اصل این ماشین اصلا رنو نیست مال کارخونه داسیا هست که لهستانی هست. یعنی قطعاتش الان مال لهستان هست نه فرانسه. خارج از ایرانم دقیقا به اسم داسیا برند خورده فقط داخل ایران من میبینم برند رنو زدن بهش

ممنون دوست عزیز . لطف کردی .یه سری ها خیلی تعریف میکنن و میگن خیلی خوبه ولی بعضی ها هم میگن فرمانش خ ...

خواهش عزیزم

من خودمم پشتش نشستم خوب بود فرمونش

ولی به نطرم اگه میتونین قبل از خرید پشتش بشینین ببینین به نطر خودتون چطوره

Dance me to the end of Love...
ماشين خوبيه. از لحاظ كيفي در سطح خودش بي نظيره ولي سطح تجهيزات پايين است نسبت به رقبا مثلا سا ...

بله الان دیروز پارس خودرو قیمت استپ وی رو ۶۴ تومن اعلام کرده ولی بازار آزاد ۸۷ تومنه

خواهش عزیزم من خودمم پشتش نشستم خوب بود فرمونش ولی به نطرم اگه میتونین قبل از خرید پشتش بشینین ببی ...

البته من خودم راننده ام و با پراید و ۲۰۶ رانندگی برام راحته ولی اینو حتما به توصیتون عمل میکنم و امتحان میکنم 

2706