2733
2734
عنوان

ماشین ساندرو استپ وی

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 18 پست
به نظرم. البته اصل این ماشین اصلا رنو نیست مال کارخونه داسیا هست که لهستانی هست. یعنی قطعاتش الان ما ...

بله درسته متاسفانه ولی خب چاره ای نیست با این رنج قیمت زیاد جای انتخاب نداریم 

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

ما یک ساله داریم، راضی هستیم....در مورد فرمون که گفتید ما که باهاش راحتیم ولی درست گفتن به نرمیه مثلا پارس هیدرولیک نیست...

تنها مشکلی که من باهاش دارم اینه که به طور کلی کولرهای رنو انگار خوب خنک نمیکنن!! ما پراید هم داریم الحق که کولر پراید خنک تر از ساندرو هست! برادر شوهرم هم داره، اونم میگفت کولرش خیلی خنک نمیکنه...ولی در کل راضی هستیم

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما یک ساله داریم، راضی هستیم....در مورد فرمون که گفتید ما که باهاش راحتیم ولی درست گفتن به نرمیه مثل ...

ممنون از راهنماییتون

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
2731