2733
2734

الان حرم امام رضا هستم به امید حاجت روایی همتون مخصوصااقدامی هایه امن یجیب می خونم ...بدجور حالم دگرگون شده احساس می کنم نائب الازیاره کسی هستم یهویی یاد بچه های سایت افتادم اومدم بیرون تاپیک زدم هرکی دلش هوای حرم کرده بدونه اینجادارم زیر لب صلوات می فرستم وزمزمه می کنم به یاد همه کسایی که دوست دارن اینجاباشن قسمتشون نشده ...ای امام رضا شفاعتمون کن تورو جان جوادت یه نظربه مااقدامیها بنداز 😢😢😢😢خیلی سختمونه 😔😔😔کمکمون کن که بیشترازاین شرمنده شوهرامون نشیم اونام عاشق نی نی هستن ازخدابرامون فرزند صالح طلب کن ...من خودم وقتی ازهمه جامی برم حریم امن رضوی بهترین ماوام می شه امام رضا اجابتمون کن سال بعد خیلیامون بانی نی بیایم خدمتت قول میدیم خوب تربیتشون کنیم که ازسربازهای امام زمان باشن 😢😢😢این اولین تاپیکمه باکاربری جدید همیشه دوست داشتم بی بی مثبت بشه تاپیک بزنم قسمت نشدبه امید خدااینبار امیدوارم که حاجت روامی شم ان شاالله خبر بارداری تک تک عزیزان اقدامی رو توی سایت ببینم ...اینم عکس حرم واسه دلشکسته ها زیارتتون ازراه دور مقبول   

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خوشا به حالتون

به امام بگين بنده هاي بدم دلشون به شما و شفاعت شما گرمه اقا شما كه طعم فرزند دار شدن و چشيدين به حق امام جوادتون اين لذت و رحمت و از خدا براي ما هم كه زخم خورده ايم بخواين🙏

وااای منم امروز ازپشت تلفن زیارت کردم و حاجتمو خواستم😢😭

دختر گلم قند عسل منو بابایی چشم براهتیم به موقع بیا که لباسات داره دست دوم میشه بس که ماچش کردیم😅.(دختر آبانی من) 😍💗👨‍👩‍👧
2738

عزیزم زیارتت قبول باشه انشالله که حاجت روابشی توروخداواسم یه دعایی کن شایددعای توگیراباشه ۳ساله منتظرم انتظارخیلی سخته انشالله اماررضا مرادهمه روبده ودامن همه منتظرا روسبزکنه 

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

به خداقسم اینقدر گریه کردم چشمام خوب نمی بینن چند بار ویرایش می کنم که موفق شم درست بنویسم براتون بافرستادن صلوات دارم لایکتون می کنم حاجت روابشید😢😢😢

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
2706