2752
2734
عنوان

زیارت امام رضاهمین الان به امید حاجت روایی همه اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 36 پست
به خداقسم اینقدر گریه کردم چشمام خوب نمی بینن چند بار ویرایش می کنم که موفق شم درست بنویسم براتون با ...

انشالله بااین اشکها داری امضای نامه حاجت رواییت رو میگیری

دعا کن ماهم بیایم حرم

چنان در مخمل سبز نگاهت نرم پیچیدم 💝که تا صبح قیامت از جنونت برنمی خیزم🍃نان  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اقدامی نیستم ایشالاخداحاجتتوبده برامن دعاکن تا اون هفته حاجتموبگیرم مرسی

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
انشالله بااین اشکها داری امضای نامه حاجت رواییت رو میگیری دعا کن ماهم بیایم حرم

حالم عجیبه خواهردست خودم نیست اشکهام امونم رو بریدن خدااین حال خوشو نصیب تک تکتون کنه 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
2731

برای منم دعا کن مشکل مالی همسرم که گرفتارش کرده حل بشه 

خیلی التماس دعا 

سلام ما رو هم به امام رضا برسون

ان شاءالله که دلت صافه و مشکل ما هم حل بشه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
فدات بشم خیلی دعام کن...اون ماه این موقع حرم آقا بودم ولی خب صلاح ندونستن مادر بشم...دعا کن این ماه ...

ان شاالله به زودی مامان می شی گلم صبر داشته باش

ان شاالله به زودی مامان می شی گلم صبر داشته باش

ان شالله...خودت که دیگه همدردی..میدونی چقدر سخته حس میکنم ماه به ماه عمرم داره میره ولی اینقدر منتظر این اتفاقم که لحطه به لحظه فقط میخوام این ماه هم تموم بشه ببینم شدیا نشد😢

ان شالله...خودت که دیگه همدردی..میدونی چقدر سخته حس میکنم ماه به ماه عمرم داره میره ولی اینقدر منتظر ...

درست می گی گلم خدایی خیلی سخته انتظار مخصوصا اگه کسایی که اطرافتن درکت نکنن که بچه رو خدامیده وازناتوانی خودانسان نیست مصلحت خدادراینه که کی وچه وقت نعمتهاشو بین انسانهاپخش کنه 

درست می گی گلم خدایی خیلی سخته انتظار مخصوصا اگه کسایی که اطرافتن درکت نکنن که بچه رو خدامیده وازنات ...

خدا ان شالله روزی نی نی رو بینمون تقسیم کنه....دلم خیلی خیلی شکسته نمیتونمم گریه کنم چون شوهرم به اندازه کافی ناراحته و نمیخوام خلقش تنگ بشه

برای من دعا کن!خیلی به بچه نیاز دارم!بعد ده سال حامله شدم چهار ماه پیش سقط شد

آخی عزیزم ده سال😔😔😔😔😔چه بد ان شاالله خداعوضش روبهت بده