2737
2734

ظهر ها یکم گرمه ولی شب ها عالی،رستوران وحید،رستوران سنتی برکه ،حتما امتحان کنید،مراکز تفریحی و خرید،ایل گلی،لاله پارک،اطلس،ستاره باران...

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا جلالی پیشنهاد نمیکنم ولی برکه و ایمانی و رستوران و کافی شاپ وحید عالین

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
2731

والا امروز  شیراز ۳۷ درجه بود تبریز ۳۸ 😳

ولی باد خنک میاد الان. 

رستورانم تو بازار حاج علی 

ولیعصر میدان بهارستان ریحون

جلالی چند جا شعبه داره اینا چلوکبابی ان 

ولیعصر فلکه بارنج دو تا آبگوشت فروشی هست بگی نشون میدن 

فست فود و پلو خورش و کوفته و اینا فود کورت لاله پارک 

یه رستوران خاص هم هست نرسیده به مسجد صادق ولیعصر به اسم تاک 

حتما برو 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2740
خورشت هویج کجا بخورم؟ کباب بناب چی؟ غذاهای اصلی تون چیه؟ 

غذا های اصلیمون چلو کباب و کباب بناب و چلو جوجه و کوفته و چلو برگ ،ابگوشت...خورشت هویج این رستوران هایی که من گفتم ندارن باید بری از رستوران هایی که غذای خانگی دارن بخری،این رستوران وحیدی که گفتم باقلا پلو با ماهیچه یا ته چین پلو هایی داره که انگشتاتم میخوری،البته اینم بگم فست فود های تبریز هم درجه یک هستن که معروفشون ۲۰۰۰ و توسکا هستن،که اگه برین لاله پارک طبقه اخر فود کورت داره که هم فست فود توسکا شعبه داره و هم رستوران وحید شعبه داره ،دونر کباب های تبریز هم معروف هست غذای ترکیه ای فود کورت لاله پارک دونر هم داره،۲۰۰۰ هم سه تا شعبه داره که یکیش جاده ایل گلی هست،یکیش ولیعصر یکیش هم فود کورت مرکز خرید اطلس،رستوران وحید هم شعبه اصلیش جاده تهران هست...باز اگه سوالی داشتی در خدمتم،در ضمن رستوران برکه و ایمانی حومه شهر تبریز هستن شهرستان سردرود که تقریبا یک ربع با تبریز فاصله داره

غذا های اصلیمون چلو کباب و کباب بناب و چلو جوجه و کوفته و چلو برگ ،ابگوشت...خورشت هویج این رستوران ه ...

مرسی عزیزم چقدر هم خوب توضیح دادی... میشه لطفا جاهای دیدنی و مرکز خرید های خوب و قیمت مناسب هم بهم بگی کجا برم خیلی لطف میکنی 

خدایا شکرت بابت همه ی آرامشم
مرسی عزیزم چقدر هم خوب توضیح دادی... میشه لطفا جاهای دیدنی و مرکز خرید های خوب و قیمت مناسب هم بهم ب ...

روستای کندوان که یکم با تبریز فاصله داره،مراکز خرید هم همون لاله پارک که گفتم،اطلس،ستاره باران...که اکثرا برند میفروشن بازار تبریز هم مشهور هست یه بنای قدیمی داره درسته جنس هاش زیاد باکلاس نیستن ولی پاساژ های اطرافش میتونی جنس خوب پیدا کنی ولی معماری بازار دیدن داره،پارک ایل گلی هم ارزش رفتن و گشتن داره،کوه عینالی که اگه نتونستین با پای خودتون برین بالا ون گذاشتم که نفری ۱۵۰۰ میکیره میبره بالا تلکابین هم داره بالا امامزاده و رستوران و دریاچه مصنوعی داره کلا منظره اش خوبه،واسه خرید مرکز خرید کومه زعفرانیه هم خوبه...