2737
2734
عنوان

کاری می کنیم...

563 بازدید | 8 پست
کاری می کنیم که همه آمریکایی ها به پدر روانشناسی نوین (فروید) فحش و ناسزا بگویند. بعد دقیقاً عکس توصیه فروید عمل می کنیم: یعنی دخترها و پسرها را از کودکستان از هم جدا می کنیم تا از همان زمان، همگی آنها تبدیل به انسان های مریضی شوند و در اثر عدم دسترسی به جنس مخالف، تا سطح کمی کمتر از دیوانگی به پیش روند. (مثلاً پسرها فکر کنند دخترها چقدر جاذبه دارند، چقدر متفاوتند، چقدر فرشته اند، ولی غیر قابل دستیابی اند، نمی‌توانم با آنها حرف یا قدم بزنم و همین افکار را هم دخترها نسبت به پسرها پیدا خواهند کرد) بعد که همه را تا آخر عمر مریض کردیم کلیه ثروت مادی و معنوی شان را غارت می کنیم.
2. علوم انسانی را بی حیثیت می کنیم. کاری می کنیم تا آمریکایی ها، رشته های علوم انسانی را مسخره کنند و سخیف بشمارند. دستور می دهیم، به فارغ التحصیلان رشته های: فلسفه، مدیریت، جامعه شناسی، اقتصاد، روانشناسی، حقوق، قضاوت و ... کار ندهند و بیشترشان، سال ها دنبال کار بگردند. در عوض، رشته های فنی مهندسی، پزشکی و دندان پزشکی را خیلی پر رونق و پولساز می کنیم. می گوییم علوم انسانی مربوط به انسان های خنگ و لات است. سپس، مغزها را می بریم رشته های مهندسی، پزشکی و دندان‌پزشکی. به دلیل اینکه بچه های علوم انسانی از استعداد های متوسط به پایین انتخاب شده اند توانایی حل مشکلات مدیریتی و اجتماعی را نخواهند داشت، بنابراین آمریکایی ها مجبور می شوند با استعدادتر‌ها که درس این کار را نخوانده‌اند مثل مهندس ها و دندانپزشک ها را بگذارند کار مدیریت بکنند. تمام کارهای مدیریتی کشور به جای اینکه دست مدیران بیفتد، به مهندسان و پزشکان و دندان پزشکان سپرده می شود. فیلسوفی وجود نخواهد داشت که تئوری های عقلانی را به جامعه عرضه کند. جامعه شناس قوی برای حل مشکلات جامعه به وجود نخواهد آمد. یک وکیل و حقوقدان باهوش و خبره نخواهند داشت و الی آخر، در نتیجه کشور درست اداره نشده و همه ارگان ها و سازمان هایش از هم می‌پاشد. سپس ما ایرانیان وارد عمل می شویم و تمام آن استعدادهای آمریکا که در رشته‌های مهندسی مثل: فیزیک، فضا، نانو، مکانیک، برق و ... تحصیل کرده‌اند را دعوتنامه می‌زنیم تا بیایند کشور ما، مفت و مجانی شروع به کار کنند. روزی 15 ساعت از آنها، کار خر حمالی می کشیم و گاهی هم توی سرشان میزنیم که اگر به کار زیادت اعتراض کنی، مجوز اقامتت را می‌گیریم و تو مجبور می شوی به همان دیوانه خانه‌ آمریکا باز گردی. آن وقت است که وی مثل اسب، شروع به کار می کند و دم نمیزند تا روز مرگ.
3. موسیقی را کلاً از مدارس حذف می کنیم. اولاً وقتی موسیقی خوب، از کشورشان حذف می‌شود، جای آن را افسردگی و دلمردگی خواهد گرفت. دوماً همگی نسبت به موسیقی، بی سواد می شوند و فرق ماما ی گاو و موسیقی بتهوون را نخواهند فهمید و همین موضوع به ما کمک می کند تا بهتر بتوانیم آنها را نسبت به خواننده های خودمان علاقمند و عاشق کنیم. تا مثلاً وقتی اسم یکی از خواننده های ما را می شنوند از حس حقارت، حتی نتوانند حرف بزنند. آن وقت است که عاشق کشور ما، موسیقی ما، فرهنگ ما، فیلم های ما و کلاً عاشق ما می شوند و ما تا می توانیم، از این قضیه سوء استفاده خواهیم کرد. به این صورت است که شما می توانید آمریکا را ظرف 30 سال نابود کنید.
این بود انشای من برای نابود کردن آمریکا
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موافقم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
2738