2752
2734
عنوان

شوهرم شبا دخترم بغل میکنه میخوابه

3190 بازدید | 95 پست

یه جوری دخترمو لوس کرده وپیش خودش میخوابونه انگار من وجود ندارم اگه هم دخترمو بغل نکنه دخترم صداش درمیاد دیگه میخوام برم جدابخوابم چه زندگیه هیچ توجهی بهم نمیکنه اگه هم دلش رابطه بخواد مثلا میبینی نصف شب بیدارشده کارشو میکنه میخوابه انگار من یه وسیله ام وتمام

چندین بارم اعتراض کردم بی فایدس خیلی ساده ازش میگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم اینجوری ام چند بار با تشکر گفتم حق نداری عادت بدی دخترمن منم آدمم دیگه می‌ترسه دخترمو صدا نمیزنه اما دخترم عادت کرده میاد بین ما می‌خوابه منم وقتی خوابش برد میزارم سر جاش

هعی باز مال شما دخترتو بغل میکنه مال من میره دور ترین نقطه خونه میخابه تنها جدیدن میره پشت بوم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

اعتراض جدی بکن

از اول نباید میذاشتی این وضع ایجاد میشد

از مردایی ک به زنشون بی توجهن متنفرم

متوجا نیستن دستی دستی زنوگی خودشون بچشون و همه چیو خراب میکنن

زنی ک مبحت نبینه نمیتونه زندگیشو خوب مدیریت کنه و حتی به بچه هاش خوب عشق بورزه

🤔🤔🤔🤔🤔🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

دخترت روپیش خودت توی اتاق دخترت بخوابون دخترت عادت کنه

درنبودپدرش تهدیدش کن اگرپیش بابابخوابی ازخونه میری وزن جدیدپدرت اصلااجازه نمیده حتی بابات روببینی

به شوهرت هم بگواگراینکارروبکنی میرن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2706