2733
2739
عنوان

******** تورو خدا برای شفای پسر 4 ماهه ام دعا کنید................

| مشاهده متن کامل بحث + 47976 بازدید | 673 پست
به خدا این نذرم کردم

پسرم سیده نذر کردم خوب شه به یه بچه فقیر سید کمک کنیم(پرورشگاه)
برا شفا همه مریض ها دعا کنیم...
....................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
مامان 65 جان عزیزم خیلی خیلی برات ناراحت شدم امیدوارم پسر گلت خوب باشه
به خدا من وقتی رفتم کربلا داخل هر زیارتگاهی شدم یاد رادوین کردم واز اونها شفاش را خواستم
پروانه به خرس گفت: دوستت دارم... خرس گفت: الان میخوام بخوابم،باشه بیدار شم حرف میزنیم... خرس به خواب زمستانی رفت و هیچوقت نفهمید که عمر پروانه فقط 3 روز است... آدمای زنده به گل و محبت نیاز دارن ومرده ها به فاتحه! ولی ما گاهی برعکس عمل میکنیم! به مرده ها سر میزنیم و گل میبریم براشون, ولی راحت فاتحه زندگی بعضیارو میخونیم ! گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمر شکوفه هاست! بیائیم ساده ترین چیز رو ازهم دریغ نکنیم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک دنیا ممنونم آنوشکا جان

باور می کنی تعربت اص امام حسین خودش به دستم رسید

شوهر دوستم خودش رفته بوده کربلا همون موقع داشتن کنار حرمو میکندن

از تربت چسبیده به قبر آقا کندن و بهش دادن

یا امام حسین خودت به این طفل معصوم نظر کن
....................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
2731
به خدا تا دیروز قوی بودم

امیدوار بودم

هر کاری بگید کردم

به کلوپ های من یه سر بزن حتما

حالا دعوتت می کنم
2740
میدونم عزیزم به خدا خیلی سخته......من دختر خودم چند روز به خاطر زردی بالاش تو یه دستگاه با 11 لامپ بود.....یعنی میخوام بگم میدونم جو بیمارستانو.....انتظار ....ازمایش خون... اینا چه جوریه درکت میکنم
2706