2733
2734
دوستان من 2 ماه دیگه زایمان دارم اگه زودتر نیاد نی نیم .
دکترم حنطوش زاده هم تو مادران هم عرفان و هم خاتم الانبیاء هست. نمی دونم کدومشون بهتره. تاپیک های قبلی رو هم دیدم و نتونستم جمع بندی کنم.
یه سری میگفتن مادران خیلی خوبه و فوق تخصصیه . یه سری دیگه از پرستاراش مینالیدند.
یه سری هم میگفتن عرفان عالیه ولی برخی از دوستان از پولکی بودن و عدم مسئولیت پذیری اونا شکایت داشتند.
خاتم هم یه جورایی تو این مایه ها بوده بعضی ها راضی بودن برخی دیگه نه.
حالا میخواستم از دوستانی که تجربه زایمان تو این بیمارستان ها رو داشتند، یه بار دیگه چند تا راهنمایی در خصوص موارد اون بیمارستانی که توش زایمان داشتند بگیرم :
1- تجهیزات و اتاق زایمان خوب بوده؟
2- رفتار و مراقب پرستاران و پرسنل خوب بوده؟
3- پزشک اطفال خوبی داشته؟ لطفا در صورت امکان نام دکترش رو هم بگید
4- تجهیزات نوزادان خوبی داشته یا خیر؟
خیلی خیلی مممنونم که بهم کمک میکنید. نگرانی زیادم برای اینه که احتمال زایمان زودرس دارم میخوام بعدا هول هولکی انتخاب نکنم و پشیون بشم.
CafeMom Tickers
دوست خوبم من سالها از زایمانم می گذره و هر دو بار هم در بیمارستان مادران زایمان کردم و راضی بودم.

ولی نکته ای که می خواستم بهت بگم این هست که اینقدر وسواس به خرج نده و فکرت را مشغول نکن.

این بیمارستان هایی که نام بردی همه شون جزء بیمارستانهای خوب هستند.

در مورد تجهیزات اتاق عمل پرسیده بودی، از آنجا که شما قراره فقط سزارین بشوید باور کن تجهیزات زیادی لازم نیست که اون هم در ابتدایی ترین بیمارستان ها پیدا می شه. مهمتر از تجهیزات عاری بودن اتاق عمل از میکروب است که نه برای شما و نه برای هیچ کس به درستی قابل تشخیص نیست. و اگر خدای ناکرده بعد از عمل دچار مشکلی بشوید خیلی راحت بهت می گویند از اتاق عمل گرفتی

رفتار و مراقبت پرسنل هم کاملا بستگی به وجدان هر کس داره. در هر جا آدم خوب و بد هست، هر بیمارستانی هم می تونه پرسنل شریف و با وجدان و یا بی انضباط و بد اخلاق داشته باشه.
خوب و بود بودن یک رفتار نسبی هست که هر کس با شرایط خودش می سنجد.

اگر شما زایمان زودرس داشته باشید باید حتما بیمارستان بخش ان آی سی یو نوزادان داشته باشد با تجهیزات مناسب در غیر این صورت نوزاد شما را با صرف هزینه بالا و ریسک فراوان به بیمارستانی که این بخش را داشته باشد منتقل می کنند پس جستجو کنید که کدام یک از این بیمارستان ها این بخش را دارند.

در پروسه زایمان سرعت عمل پزشک جراح خیلی مهمه که این جراحی را به سرعت انجام بدهد تا عفونت کمتری شما را درگیر کند که مطمئن هستم پزشک شما جزء پزشکان حاذق می باشد.

امیدوارم به سلامتی و با دل خوش زایمان کنید و کوچولویتان را در آغوش بگیرید.
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.