2737
2739

زیارت عاشورا در چهل روز از زبان حضرت استاد آیت الله حق ‎ شناس از استاد فرزانه خود حضرت آیت الله العظ.می بروجردی (ره) نقل می کنند. 1️⃣ 🌹صد مرتبه تکبیر(الله اکبر). 2️⃣ 🌹لعن و سلام زیارت (اللهم العن اول ظالم ... السلام علیک یا اباعبدالله وعلی الارواح التی...) هر کدام یک مرتبه . 3️⃣🌹 زیارت عاشورا از اول تا ابتدای صد لعن و سلام یک مرتبه (دیگه لعن رو نگو وبلند شو). 4️⃣🌹دورکعت نماز هدیه به حضرت ابا عبدالله(ع) 5️⃣🌹صد مرتبه تکبیر (الله اکبر) 6️⃣🌹خواندن زیارت عاشورا از اول تا آخر به همراه صدمرتبه لعن   وصدمرتبه سلام وسجده 7️⃣🌹دو رکعت به نیت نماز زیارت عاشورا برای (این دو رکعت نماز جزء زیارت است 🌹 ✅🌹اما لازم است که نکات زیر در این اربعین حتما رعایت شود: 1️⃣🌹در طول خواندن زیارت عاشورا مراقبت از اعمال لازم میباشد.(ترک محرمات، فعل واجبات) مراقبه یعنی اگه گناهی هم سر زد سریع از خدا معذرت خواهی کنه بیشتر مراقبت کنه ان شالله 2️⃣🌹حرف نزدن بین زیارت عاشورا (در یک مجلس خوانده شود تا تمام نشده بلند نشوید) تجدید وضو مشکلی نداره 3️⃣🌹شروع زیارت عاشورا روز چهارشنبه باشد بهتره اگه نشد از هر روزی هم بخوای میتونی . 4️⃣🌹اداى صحیحِ عبارات زیارت عاشورا. 5️⃣🌹بجز اهل منزل کسی از خواندن‌ زیارت عاشورا مطلع نگردد.(مخفیانه باشد) 6️⃣🌹بین طلوع و غروب آفتاب خوانده شود. 7️⃣🌹چهل روزمستمرخوانده شود وهر روزصدقه برای سلامتی آقا امام زمان (عج) داده شود. 8️⃣🌹بانوان در ایام خاص، خواندنِ زیارت عاشورا را به شخص دیگرى واگذار نمایند. ✅🌹من هر زمان این چهله عاشورا رو خودم خوندم و به رفقام خانوادم دادم خوندن فامیل همه حاجت گرفتن مگر درست نخونی کلید یه دندونش هم کلید ساز خوب سمباده نزنه در باز نمیشه یک ساعت طول میکشه با امید بخون. التماس دعا خادم کانال - سید ابراهیم از چهارشنبه خوبه شروع بشه غیر چهار شنبه هم مشکلی نداره میتونی به کسی بگی برات چله رو بخونه یا رفقاتی یا پولی هدیه ای بگیر براش بخونه تو ایام خاص بعضی ها نمیتونن نایب بگیرن براشون بخونن خلاصه اولیا خدا نیستیم که اعمالمونم که از سقف خونه و دعا هامون بالا نمیره باید زور بزنیم به خاطر آبروی امام حسین(ع)خدا نظر کنه حاجتمون روا بشه عاقبت به خیر بشیم ان شاءالله ✅🌹به ایت الله حق شناس ره گفتم حاجت چرا از خدا نخوایم فرمود مگه خدا با امام حسین ع فرق میکنه امام حسین ع به اذن خدا شفا رو تو دستای پزشک قرار میده مریضت شفا پیدا میکنه 🍂 🍂🍃 🍂🍃🍂🍃 🌸🍂🍃🍂🍃🍂🍃🍂 👁‍🗨کانال دوست داران آیت الله حق شناس و آیت الله مجتهدی تهرانی (ره)🌹 ‏👉 @hghshenas110 ✅🌹امید است هدیه مبارک و گرانقدری باشد از گنجینه فیوضات اولیاءالله برای شیفتگان معرفت الهی.  ✅🌹 ایشان می ‎ فرمودند : شما چهل روز زیارت عاشورا بخوانید و در آن چهل روز مراقبت شدید نفس را عهده ‎ دار باشید؛ هر حاجتی که از خدا بخواهید به شما داده می ‎ شود و اگر از خدا حاجتتان را نگرفتید، بیایید که من برای شما حاجتتان را از خدا می ‎ گیرم و من ضامن آن هستم اگه درست در خونه امام حسین ع رو بکوبی ان شالله🌹✅ 🍂🍃 🍂🍃🍂🍃 🌸🍂🍃🍂🍃🍂🍃🍂 وَمَنْ یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجًا.، هرکس که از خدا پروا کند،و خدا ترس شود. خداوند براى او راه بیرون شدن و رهایى (از هر گونه مشکل) را قرار می‏دهد. سوره طلاق/آیه ۲ 👁‍🗨کانال دوست داران آیت الله حق شناس و آیت الله مجتهدی تهرانی (ره)🌹 👉 @hghshenas110 🍂 🍂🍃 🍂🍃🍂🍃 🌸🍂🍃🍂🍃🍂🍃🍂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان عزیزم سلام و طاعات و عبادت همگی قبول باشه من میخوام این ختم رو از 4 تیرماه شروع کنم 

شرایط این ختم این هست که فقط اهل خانه باید از این ختم خبر داشته باشن اگر کسی از خانواده هست که مطمئن هستید که نمیشه باهاش این موضوع رو در میان گذاشت میتونید گروهی بخونید (خوبی گروه خوندن این هست که در چهل روز میتونیم نایب همدیگر بشه ممکنه کسی نایب نداشته باشه برای دوره خاص بانوان) شرایط این ختم این هست که نباید گناه داشته باشید (غیب ، دروغگویی ، تهمت زدن و حجاب و .... ) همه در مورد این ختم باید رعایت بشه این ختم خیلی خیلی خیلی حاجت میده و برای همه چیز مفید هست آدرس کانال آیت الله حق شناس هست و کسانی که با این ختم حاجت روا شدن هم نوشته شده اگر موافق هستید بسم الله

2731
کسی هست جواب گرفته باشه؟؟

خیلی ها جواب گرفتن آسمان جان آدرس کانالشون هست از کسانی که مریضی های سخت داشتن و کسانی که خونه و بچه میخواستن و حتی ازدواج (فقط باید حتما شرایط رو رعایت کنید)

2740

اما طریقه ختم زیارت عاشورا در چهل روز از زبان حضرت استاد آیت الله حق‎شناس به شرح زیر است:

مقدمه :

الف- صد مرتبه ذکر الّله اکبر گفته شود.

ب-  لعن و سلامی که در انتهای زیارت عاشورا میباشد را به ترتیب  هر كدام فقط 1 بار گفته شود.یعنی یکبار بگویی:

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ آخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ

خدایا لعنت کن نخستین ستمگرى را که بزور گرفت حق محمد و آل محمد را و آخرین کسى که او را در این زور و ستم پیروى کرد

اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَیْنَ وَ شایَعَتْ وَ بایَعَتْ وَ تابَعَتْ عَلى قَتْلِهِ اَللّهُمَّ الْعَنْهُمْ جَمیعاً

خدایا لعنت کن بر گروهى که پیكار کردند با حسین علیه السلام و همراهى کردند و پیمان بستند و از هم پیروى کردند براى کشتن آن حضرت خدایا لعنت کن همه آنها را یکبار هم سلام زیارت را بگویی یعنی:
 اَلسَّلامُ عَلَیْكَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِكَ عَلَیْكَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِكُمْ

سلام بر تو اى ابا عبداللّه و بر روانهائى که فرود آمدند به آستانت ، بر تو از جانب من سلام خدا باد همیشه تا من زنده ام و برپا است شب و روز و قرار ندهد این زیارت را خداوند آخرین بار زیارت من از شما

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
سلام بر حسین و بر على بن الحسین و بر فرزندان حسین و بر اصحاب و یاران حسین

ج- زیارت عاشورا از اول تا ابتدای صد لعن خوانده شود ، این قسمت مربوط به مقدمه زیارت عاشورا میباشد.

در این قسمت نیازی به گفتن صد لعن و صد سلام نیست و زیارت تا سر صد لعن و سلام خوانده میشود و پس از آن ادامه زیارت عاشورا به صورت زیر میباشد:

د- دو ركعت نماز هدیه به حضرت ابا عبدالله خوانده شود، این نماز با نماز آخر زیارت عاشورا متفاوت است و نیت آن باید هدیه به حضرت ابا عبدالله  باشد.

ه-  پس از خواندن نماز هدیه به حضرت ابا عبدالله  صد مرتبه ذکر الّله اکبر گفته شود.

پنج مورد فوق مقدمه زیارت عاشورادر این دستور مخصوص زیارت عاشورا میباشد و باید توجّه شود که در مقدمه که در بخش فوق توضیح داده شده است زیارت عاشورا تا سر صد لعن و سلام خوانده شده است و به طور کامل خوانده نشده است که پس از انجام موارد فوق به عنوان مقدمه ادامه  زیارت عاشورا به صورت زیر خوانده میشود که مشروح زیارت میباشد .

ادامه زیارت عاشورا :
الف-  زیارت عاشورا از اول تا آ خر خوانده شود- در خواندن زیارت لعن و سلام هر کدام صد مرتبه گفته شود.

ب-  پس از اتمام  زیارت دو ركعت نماز زیارت خوانده شود . ( این نماز جزء زیارت عاشورا  است )

اما لازم است که نکات زیر در این اربعین حتما رعایت شود:

1-ایشان می‎فرمودند: در طول این چهل روز برای سلامتی حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه صدقه بدهید.

2- ایشان تاکید زیادی داشتند که در طول این چهل روز می‎بایست مراقبه اعمال صورت بگیرد. یعنی واجبات انجام گرفته و محرمات ترک گردد. گریه‎های آیت الله حق‎شناس وقتی از گناه صحبت می‎کردند و با لفظ زیبای «ببین داداش جون» جوانان را به دوری از گناه توصیه می‎کردند؛ همراه با این جمله بود که گناه باعث عدم استجابت دعاست .

3- ایشان می‎فرمودند: در طول چهل روز کسی جز اهل منزل از انجام زیارت عاشورا توسط شما مطلع نگردد. زیارت را مخفیانه بخوانید تا کسی مطلع نگردد و این سفارش استاد، نکاتی داشت که در این مختصر نمی‎گنجد .

4 - به یاد دارم که ایشان تاکید می‎کردند که مابین انجام زیارت عاشورا صحبتی صورت نگیرد. از آنجایی که انجام اعمال زیارت با اوصاف فوق حدود یک ساعت و نیم به طول می‎انجامد ایشان تاکید داشتند ما‎بین زیارت صحبتی نشود البته ناگفته نماند که این مطلب را ایشان شرط صحت نمی‎دانستند لکن بر این مطلب تاکید می‎کردند و خاطره‎ای را نیز نقل می‎کردند که یادش بخیر .

5 - می‎فرمودند: بین طلوع و غروب آفتاب زمان انجام عمل است و تاکید می‎کردند روز چهارشنبه به عنوان یوم الشروع انتخاب شود البته حجة الاسلام والمسلمین جاودان می‎فرمودند اگر چهارشنبه هم نشد اشکالی ندارد ولی چه بهتر است که چهارشنبه به عنوان یوم الشروع انتخاب شود.

اما طریقه ختم زیارت عاشورا در چهل روز از زبان حضرت استاد آیت الله حق‎شناس به شرح زیر است: مقدمه ...

این ختم برای بعضی ها یک ساعت و نیم و برای بعضی ها یک ساعت یا 45 دقیقه زمان میبره (برای خودم یک ساعت زمان میبره اوایل بیشتر بود)

سلام من هم به لیست اضافه کنید گلم ... من فقط نایب ندارم از الان باید بگم ... امیدوارم همه حاجت بگیرن منم هم به حق اونها به حاجت م برسم ... مریم هستم گلم

... شدیدا محتاجم به دعا ... برام دعا کنید ... مطمئنم به حق دل پاک تون خدا دستمو میگیره 
2706