2733
2739
عنوان

بارداری، زایمان، هزینه ها در شیراز؟

| مشاهده متن کامل بحث + 110038 بازدید | 111 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

سلام خانما، من تازه اول راه هستم، می‌خوام بیمارستان شهید بهشتی(همون بیمارستان شیراز ) زایمان کنم. کسی میدونه چه دکتری تو بیمارستان شیراز خوبه؟

که برم مطب خصوصیش، تحت  نظرش باشم؟

یا حداقل یه دکتری که تو شیرازم نبود اشکال نداره، خوب باشه ، اجازه بده که شوهرم هم برای سونو ،پیشم باشه، قشنگ همه چی رو توضیح بده

وقت بزاره، چون من تجربه اولم هست بتونه

آگاهی بده به جفتمون🤔

سلام خانوما من آز سه ماهه انجام دادم مشکوک به سندروم داون متوسط هست روز اول 14 فروردین بود هیچ دکتری نبود فقط فریده عسکری تا فهمید بارداری دومم هست بی وجدان گفت برو همون جایی که بارداری اولت رفتی آنقدر بی مسوولیت باورم نمی شد بخاطر پول من انقدر استرس داشتم فقط مشاوره هم نداد

زندگی من سرشار از آرامش، سعادت، سلامت و ثروت است خدای من به خاطر همه چیز ازت ممنونم
2740
سلام خانما، من تازه اول راه هستم، می‌خوام بیمارستان شهید بهشتی(همون بیمارستان شیراز ) زایمان کنم. کس ...

شما زایمان کردین بیمارستان شیراز؟

روزی آید که دلم هیچ تمنا نکند...

سلامم عزیزان...کسی اینجا دکتر ژاله بوستانی و دکتر طباطبایی رو میشناسه؟

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

درضمن ..خیلی ممنونم که این تاپیک رو راه انداختین...فوق العادست

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

چرا کسی جواب نمیده؟

من 1 بهمن تو بیمارستان اردیبهشت سزارین شدم پیش دکتر طلیعه کازرونی خیلی خیلی راضیم من خیلی راحت راه ا ...

واقعا .من دفترچه تامین اجتماعی دارم و میخوام توی بیمارستان اردیبهشت زایمان کنم .البته خودم دلم میخواد سزارین باشه ینی به انتخاب خودم .با تمام اینها 2.300میشه؟ .آخه یکی از فامیلامون سه ماه پیش توی بیمارستان کوثر 5 نمیدونم یا 6 ملیون پاش افتاد سزارین هم بود

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
2706