2737
2734
عنوان

بارداری، زایمان، هزینه ها در شیراز؟

| مشاهده متن کامل بحث + 109972 بازدید | 111 پست

دوستان چه بیمارستانایی اجازه میدن موقع سزارین همسرت پیشت باشه؟ اردیبهشت یا کوثر یا ام ار ای یا مادرو کودک .یا جای دیگه نمیدونین کجا اجازه میدن سر سزارین همسر پیشت باشه .من واقعا میترسم و دلم نمیخواد حتی بعد زایمان مادر همسرم یا مادر خودم همش پیشم باشه که فک کنم مادر همسرم بمونه چون مادر خودم ی شهر دیگس و دلم میخواد اجازه بدن همسرم بعد از سزارین تا هر چی تو بیمارستانم پیشم بمونه

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

دوستان اومدم بهتون بگم بدترین دکتر و بی درک ترین دکتری که دیدم پوربرفه ای هست . شنیده بودم درست واسه مریضا وقت نمیذاره اما بازم چون گفتن تجربش بالاهست امروز رفتم پیشش. اصلا نمیذاره ادم حرف بزنه فقط تند تند با مزیضای عمل زیبایش حرف میزنه و حرف مریضای زایمان و چکاپش قطع میکنه 

فقط وقت واسه عملای زیبایی میذاره و اصلا به بقیه بیمارا اهمیت نمیده 

اگر دنبال دکتر با دقت و دلسوزی هستین اصلا پیش این دکتر نرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام من دکترم صدیقه عمویی هست بسیار دکتر خوبی هست وقت میزاره دقیق همه موارد را چک میکنه و رسیدگی بسیار خوبی داره هم بیمارستان کوثر و هم دنا زایمان انجام میده ولی الان ۴ ماهم هست و من تجربه ای از زایمان و بیمارستان ها ندارم

واقعا .من دفترچه تامین اجتماعی دارم و میخوام توی بیمارستان اردیبهشت زایمان کنم .البته خودم دلم میخوا ...

کوثر ۵سزارین؟؟؟؟

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر
2728
من هفته ٣٠ بارداری هستم و ناچارم دکترم وو عوض کنم. کسی دکتر انوشه خواجه دهی رو میشناسه؟ من مجبورم ما ...

عزیزم از انوشه خواجه دهی راضی بودی؟؟بیهوش شدی یا بی حس

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر
کوثر ۵سزارین؟؟؟؟

عزیزم کوثر باچه بیمه ای 5تومن سزارین میگیره؟تامین اجتماعی هستم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

سلام شیرازیا.مامانای گل.کیانزدیک زایمانشونه تواین شرایط کرونا کدوم بیمارستان بریم خوبه برای زایمان؟

باید به او که همه چیز را میداند اعتماد کنیم و این تمام ماجراست....*اللهم صل علی محمد و ال محمد*