2752
2734
عنوان

تپش قلب گرفتم از دست بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 57 پست
همسرم ک اصثصصلا نمیخاد بره، من همیشه میگم تو با بابام بحث نکن من درست میکنم، الان اگ برن هم شوهرم عص ...

منظورم اینکه برید بیرون دور بزنید، اصلا هم بهش نگو الان بحث کردی، صحبت های شاد کنید

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
حالا که شما جواب دادی. قرار شد بره یا نره؟ کار خوبی جواب دادی. به هیچ عنوان همسرت رو مجبور نکن بره. ...

من گفتم نمیاد، بابامم گف میذارمش تو ماشین خودم میرم تو خونه

بعدم شرو کرد پش سرم غر زدن😷 

بابام میدونه حساسم، عمدا این کارا رو میکنه

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منظورم اینکه برید بیرون دور بزنید، اصلا هم بهش نگو الان بحث کردی، صحبت های شاد کنید

شوهرم بیرونه، بابامم بهش زنگ زد ک بیا بریم بیرون، الانم وایستاده دم در منتظر شوهرم برسه

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇
بجا پدرت به شوهرت میگفتی یه بهانه بیاره و نره همراه پدرت،

دلم نمیخواد روشون ب هم باز شه، چون میدونم بابام بد پیلست، هر کاری بخواد بکنه ب زور میکنه، منم دلم نمیخواد سر اون زنیکه تو زندگیم تنش پیش بیاد

من گفتم نمیاد، بابامم گف میذارمش تو ماشین خودم میرم تو خونه بعدم شرو کرد پش سرم غر زدن😷  باب ...

خب آفرین .. شما حرفت رو زدی و تا حدی هم حرفت پیش رفته. به غرغرش هم بی‌توجه باش. حفظ حریم زندگی شما از همه چیز مهم‌تره و پدر مادرهای ما متاسفانه یاد نگرفتند صاحب بچه‌ها نباشن و همیشه می‌خوان کنترل کنند و نظر بدن. هنر می‌خواد که آدم هم دعوا نکنه و هم قوانین زندگیشو خودش بچینه. 

شوهرم بیرونه، بابامم بهش زنگ زد ک بیا بریم بیرون، الانم وایستاده دم در منتظر شوهرم برسه

مگه بابات خودش ماشین نداره؟

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
بدبختی بخاطر ویارم خونه ی بابام اینا ایم

برو خونت، که اعصاب آروم داشته باشی ، به خانواده بگو رفتم، اما چیزیم شد تقصیر شماس، و برو، اعصاب راحت مهم تره، فوقش به همسرت بگو برات بخره

چقدر جالبه ک تو عموم کامنتا جرف از مدارا و احترامه، من حوصله ی تنش تو زندگیم ندارم، شوهر من وقتی اسم اون عممو میشنوه کهیر میزنه، الان بگم برو مدارا کن؟

خکدت برو باهاش بیرون، نه بابات، وگرنه اعصاب همسرت رو بهم میزنه

خب آفرین .. شما حرفت رو زدی و تا حدی هم حرفت پیش رفته. به غرغرش هم بی‌توجه باش. حفظ حریم زندگی شما ا ...

ای گفتی😠😠😠

چقدر جالبه ک تو عموم کامنتا جرف از مدارا و احترامه، من حوصله ی تنش تو زندگیم ندارم، شوهر من وقتی اسم ...

پدر مادرای اکثر ماها هیچ احترامی به بچه هاشون نمیزارن و میخان زور بگن متاسفانه

دلم نمیخواد روشون ب هم باز شه، چون میدونم بابام بد پیلست، هر کاری بخواد بکنه ب زور میکنه، منم دلم نم ...

پس چاره ای نداری،باید همراه پدرت بره

پس چاره ای نداری،باید همراه پدرت بره

مگر اینکه من جلوش وایسم

2706