2737
2739
دوستان سلام من عضو جدید نی نی سایتم یه کلوب با نام بالا راه اندازی کردم خوشحال می شم سر بزنید و پست بزارین من متولد 62 هستم و بعد از یه بارداری نا موفق الان دوباره از این ماه اقدام کردم امید وارم به لطف خدا ........... دوستان همه ما مثل هم در انتظار یه مهمون کوچولوییم که بیاد و مهمون دلامون بشه .........پس بیاد اینجا شادیهامون ،نگرانی هامون ، تجربه هامون رو به اشتراک بزاریم .............اگه کسی سوالی داره بپرسه و اگه کسی جوابش رو می دونه بگه ....................انشاالله تک تکمون بیام همینجا و خبر بارداریمون رو به هم بدیم

دوستان عزیزم از این پس وقتی عضو شدین به ترتیب زیر اطلاعاتتون رو وارد کنید تا هم دیگر رو بهتر بشناسیم

اسم / سال تولد / مدت ازدواج/ تاریخ شروع اقوام واسه بارداری / انشاالله تاریخ بارداری

اول از خودم شروع می کنم آسمون - 62 - 6 - 1389/10/22- بالاخره یه نی نی مهمون دل من شد 1389/11/13 بی بی تست مثبت شد خدایا شکرت

glitter-graphics.com

اما دوست جونیا هنوزم تو این تاپیک منتظر تون هستم

به جمع مامانای بهمن ماه سارا جون هم اضافه شد

صبا جون هم به جمع مامانای بهمن ماه پیوست صبا جونم مبارک باشه

مامان الی جون هم به جمع مامانای بهمنی اضافه شد . مبارک باشه گلم

تارا جون به جمع مامانای این تاپیک خوش آمدی

رومینا جان مامان شدن تو هم مبارک گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امروز 22 دی 89 پری من تازه دیروز تموم شده امید وارم تا آخر این ماه تلاش هامون نتیجه بده و من حامله بشم ......یه خورده مشکلات دارم آخه نمی دونم باید با کارم چیکار کنم آخه من کاملا دست تنهام با ید هرچه زودتر یه منشی بگیرم تا اگه حامله شدم کارهای دفتر رو زمین نمونه
2740
2706