2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
ناخون جویدن سریع تکون دادن پام فوش دادن😟

برا ترک فحش دادن یه ایده دارم براتون

هر وقت خواستی فحش بدی بجای فحشای بد اسم میوع بگو

مثلا عصبانی ای میخوای یکیو فحش بدی بگو پررررتقاااال😡

گلااااااابی 😡

هندونه😋

اول از همه باید ببینید چه رفتاری را می‌خواهید تغییر دهید تا با توجه به آن راه‌حل مناسب پیدا كنید اما به‌طور كلی هیچ‌وقت نباید بیش از حد كمال‌گرا باشید و از خودتان انتظار بیش‌ازحد داشته ‌باشید. در مورد تغییر درونی یك رفتار باید كمی صبور باشيد. معمولا تغییرات درونی بعد از 3ماه خودشان را نشان می‌دهند و آثار و نتایج آن دیده می‌شود، یعنی زمانی طول می‌كشد كه تغییری كه در درون تصمیم آن را گرفته‌ایم در بیرون و رفتارها خودش را نشان دهد، البته حواس‌تان باشد كه بعد از تغییر هم شما همیشه تمایل به برگشت به رفتارهای گذشته را دارید. مثلا فرض كنید می‌خواهید زودجوشي خود را اصلاح كنید، احتمالا روزهای اول خیلی سخت است ولی باید توجه كنید هر لحظه نسبت به رفتارهای‌تان آگاهی داشته باشید، مثلا با خود بگویید من می‌توانم به‌سرعت عصبانی شوم ولی قرار است این زود عصبانی شدن را تغییر دهم. اوایل این آگاهی بعد از رفتار شما می‌آید یعنی داد می‌زنید بعد یادتان می‌افتد نباید داد می‌زدید. وقتی این آگاهی ادامه پیدا می‌كند، كم‌كم به قبل از رفتار شما انتقال می‌یابد یعنی بعد از مدتی وقتی در حال عصبانی شدن هستید،  به‌خودتان هشدار می‌دهید كه ببین تو نباید عصبانی شوید، بعد برای عصبانی نشدن مثلا اتاق را ترك می‌كنید یا آبی می‌نوشید یا...خود این آگاهی كمك می‌كند رفتار شما تغییر كند اما این تغییر رفتار زمان می‌خواهد، نیاز به تصمیم درونی و آگاهی شما دارد و علاوه‌بر این نیاز به تمرین دارد مثلا هر فرصتی را در مقابله با افراد مختلف تبدیل تمرینی برای فروخوردن خشم‌تان كنید.

خییلی ساده ام،  اصلا نمیتونم جواب کسیو بدم، خیلی وبی. همتم، چندد ساله میخوام انگلیسیمو تقویت کنم و ی مدرک بگیرم نمیتونم، آهان خیلی دوست دارم لاغر کنم اونم باز نمیشه نهایت ۲ کیلو کم میکنم و.... 

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
2706