2737
2734
سلام من چند ماه دیگه می خوام اقدام کنم می خواستم بینم همسرم مشکلی نداشته باشه همه چی به نظر نرمال میاد فقط abnormal eperm زده 30% بعد راجع به wbc , rbc;کسی میدونه نرمالش چنده خیلی مهمهwbc :2-3 , rbc 1-2
سالی جان باید تعداد اسپرمهای نرمال بالای 50درصد باشه که هست. وقتی تعداد اسپرمهای غیر نرمال 30درصد است پس بقیه مناسب هستن. این تعداد گلبول سفید وقرمز هم طبیعی هستن ولی چون از دوتا گلبول سفید بیشتر است بهتر است با پزشک مشورت کنی شاید شوهرت یک کوچولو عفونت داشته باشه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط باید خدا بخواد . توی همین نی نی سایت کلی کاربر هست که انواع و اقسام آزمایش دادن و مشکلی هم ظاهرا ندارن ولی باردار نمیشن . کلی هم کاربر هست که با کلی روش جلوگیری ناخواسته باردار شدن . فقط خدا عزیزم
2740
سالی جان این آزمایش رو کدوم متخصص برای همسرتون نوشت دکتر خودتون (متخصص زنان) برای ایشون آزمایش رو نوشته
چون من هم برای بارداری در حال اقدام هستم اما همسر هنوز هیچ آزمایشی نداده می خواستم بدونم از کجا باید شروع کنم