2733
2734
عنوان

تو عقدم شوهرم ۳ تا سیلی زد بیایین ببینید مشاور چس گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 6215 بازدید | 214 پست
مطمئنی داری حرفای مشاورو میزنی؟ احیانا پیش عمت یا خالت درد و دل نکردی اونا بهت راهکار دادن؟

اسی جون برو کم ملتو ایسگا کن.برو افرین به حرفای مشاورت عمل کن .تویی ک هرکی راهکار میگه حرفای مشاااور جان رو ترجیح میدی

دقیقا...سال دیگه با یه بچه میاد تاپیک میزنه ک وااای شوهرم منو سیاه کبود کرذه چجور طلاق بگیرم بچمو چی ...

خدا بخیر کنه😂😂

اگه هیچ کس پشتت نبود ، خوشحال باش چون پشتت خوده خدا وایساده😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی تنهام اگ میشه کمکم کنین🙏 الان سه چهار روزه نه زنگ زده نه پیام منم نه زنگ زدم نه پیام همسرم ...

عزیزم الآن اگه خواهر شوهرت هم اومد نرو بایدبفهمه اشتباه کرده پس فردا بیشتر میزنه نمیشه آدم عصبانی بشه کتک بزنه  لاید ادب بشه تو هم دلتنگ کسی نشو که کتکت زده یه ذره غرور هم خوبه داشته باشی

بگو طلاهام پیش مامانمه نمیده 

ایم و فامیل مشاورت رو بگو ک میگی از جای معتبره

فقط میخوام نرم پیشش

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
اره دیگه الان روح و روان سالم خیلی کمه هر کی ی مشکلی داره بالاخره . کتک کاری هیچ توجیهی نداره ولی بع ...

همونجور که ذکر کردید بازهم کتک کاری هیچ توجیحی نداره

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
بزار داستان خودمو بگم ...تقریبا شبیه همیم  موقع ک شوهرم اومد خواستگاری گفتن جوان ه بهش سخت نگی ...

سرویس گرفتم روزعروسی بهش گفتم میشه طول مراسم ب هرحال هرعروسی میره آتلیه  بندازم گردنم گفت ن آخر مجلس مادرش ب عنوان کادو میاره میده .من کل تایم عروسیم هم گوش و گردنم خالی بود جز ۳ تا النگو نقره ک ی ساعت مچی ی حلقه  .... بعدها  ک عروسیمون ضرر شد جاریم خودشیرینی کرد و گفت حالا نشد برا جبران ضرر سرویس طلا عروس و جاری رو می‌فروشیم میدیم درصورتی ک هیچکس خبر نداشت اون سرویس طلا نیست بعدها تو بحث شوهرم خودش لو داد .و مادرشوهرم از خجالت آب شد

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
مثل اون تاپیک پر بازدید که طرف میخواست بدون دعوت پاشه بره خونه مادر شوهرش شوهرشم بهش اصراری نمیکرد ک ...

یکی دیگه بود دختره کم سن با یکی همسن باباش میخواست ازدواج کنه هزار نفر گفتن نکن 

دو نفر گفتن بکن 

ب اون دو نفر گفت مرسی رفت کرد😂

.

اگه هیچ کس پشتت نبود ، خوشحال باش چون پشتت خوده خدا وایساده😍

دانشگاه میری و از شوهرت کتک میخوری ؟؟

جداشو ینی چی که عصبی بشه نمیفهمه ، تو هم دفه بعد عصبی شدی سنگ بردار بزن تو سرش ببینم اونم این حرفو میزنه ؟

بخدا الان اول راهیی جدا شو ، وگرنه یه عمر باید بدبختی و کتک و تو سری خور بشی...

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️

اگر برات مشکلی نیست که بعدها تو زندگی هم همینطور باهات رفتار کنه، هیچی خرج نکنه برات تازه توقع داشته باشه هرچی داری بهش بدی و با هر مساله ای که پیش اومد کتکت بزنه برو دنبال شوهرت منتش رو بکش

✍🏻هرچی که بوده و هست با یک رویا شروع شده💜

شما چند روز پیش هم چند بار همین تاپیک باهمین محتوا رو زدی و خیلی خانمها راهکار درست دادن و تجربه دیگران و گفتن و ...

ولی شما دلت نمیخواد بشنوی

فکر هم نمیکنم پیش مشاور واقعی رفته باشی

شما درون خودت میدونی این زندگی زندگی نمیشه ولی بازهم اصرار داری ادامه‌ش بدی، پس چرا مدام تاپیک میزنی و توجهی هم به حرف دیگران نمیکنی؟